تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Cygorg3D MeshToCAD v1.0.0.0 نسخه ویندوز

Cygorg3D MeshToCAD

یک نرم افزار شبیه سازی و تبدیل کننده شبکه یا Mesh به CAD می باشد . نرم افزار های گرانقیمت فراوانی وجود دارد که در صنعت برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرند و کاربردی شبیه به این نرم افزار دارند با این تفاوت که این نرم افزار با قیمت بسیار پایین تر و کاربردی تر و امکانات بالاتر برای شما عرضه شده است . این نرم افزار مجموعه ای از ابزار های منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به سرعت شبکه ها یا Mesh های معیوب را شناسایی و تعمیر کنید و حتی مناطقی که در طراحی شما فاقد شبکه مناسب و بافت مناسبی هستند را نیز شناسایی و آنها را با بافت مناسب پر کنید . ما به عنوان طراح و عرضه کنند نرم افزار Cygorg3D MeshToCAD معتقد هستیم که این نرم افزار می تواند راه حل مناسبی برای مشکل به هم خوردن شبکه ها و Mesh ها در انواع بافت باشد و در صنعت مورد استفاده بسیار بالایی را از خود نشان دهد . ابزارهای موجود در این نرم افزار امکان کنترل دقیق و تجزیه سطح را دارند همچنین نمایشگر ها و نشان دهنده های مرزی مبتنی بر NURBS بسیار با کیفیت بوده و به خوبی از پس دستور های اجرایی کاربر بر می آید . دیگر امکانات

نرم افزار Cygorg3D MeshToCAD

بدین شرح است : امکان واردات پرونده ها و فایل های از دیگر نرم افزار ها با استفاده صنعتی و تبدیل شبکه به CAD ، ابزارهایی برای سرعت بخشیدن ، قرار دادن و اندازه گیری مش ،  ابزار تعمیر ، اصلاح و صاف کردن مش ، ابزارها به صورت دستی فایل های شبکه یا مش را تولید می کنند ، ابزاری برای تسهیل در شناسایی مشکلات احتمالی در زیر شبکه و … . عمده ترین مزیت استفاده از این نرم افزار قابلیت مهندسی معکوس ساختن انواع فایل ها و شبکه های موجود و در اختیار شما است که کمتر نرم افزاری چنین قابلیتی را ارائه می کند .
نام: Cygorg3D MeshToCAD
حجم فایل: 22 مگابایت
شرکت سازنده: Cyborg3D
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.0.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Cygorg3D MeshToCAD - v1.0.0.0

Cyborg3D MeshToCAD standalone product is the tool for you! It is aggresively priced compared to other industry solutions and captures very fine details on the scanned/sculpted mesh. The work flow is highly automated and high quality meshes can often be processed in a matter of a few minutes. Scanned meshes are notorious for being difficult to use, But Cyborg3D has a unique set of tools to allow you to quickly repair meshes and even fill in missing areas of the mesh. We believe you will find our workflow for problem meshes is extremely efficient compared to other industry solutions.

لینک دانلود