دانلود نرم افزار Dailymotion Downloader v7.5.1 – Win

Dailymotion Downloader

نام نرم افزاری در زمینه دانلود و تبدیل ویدیو میباشد که به شما امکان میدهد تا بتوانید ویدیو های مورد علاقه خود را از سرویس های اشتراک ویدیو دانلود نموده و آن ها را به فایل های چند رسانه ای و یا صوتی تبدیل کنید تا بتوانید در مواقعی که به کامپیوتر دسترسی ندارید از آن ها به شکل بسیار آسان استفاده نموده و به کمک دارا بودن رابط کاربری خلاق و ساده که به شما امکان میدهد تاب توانید با Copy و Paste کردن لینک ویدیو ها بتوانید آن را دانلود نمایید. همچنین شما توانایی تغییر کیفیت پخش فایل های ویدیویی را دارا میباشید به این صورت که اگر میخواهید فایل خود را در دستگاه های قدیمی پخش نمایید میتوانید از میان سه کیفیت پایین ، استاندارد ، medium ، و بالا استفاده نموده و اگر میخواهید از نمایشگر های به روز استفاده کنید میتوانید از میان کیفیت های 4K Ultra ، 2K Quad به راحتی استفاده نمایید.

نرم افزار Dailymotion Downloader

همچنین با دارا بودن یک پخش کننده قدرتمند این امکان را به شما میدهد تا بدون نیاز به یک پخش کننده دیگر بتوانید فایل های دانلود و تبدیل شده را در هر فرمتی تماشا نمایید.ویژگی های نرم افزار Dailymotion Downloader:بهینه سازی شده برای Dailymotionتوانایی افزایش سرعت دانلود تا 500%توانایی تبدیل و بهینه سازی ویدیو های دانلود شدهدارا بودن قابلیت یکپارچه شدن با مرورگر های Internet Explorer و Firefoxپشتیبانی از فرمت هایی از MP4 و AVI تا MKV ، FLV
نام: Dailymotion Downloader
حجم فایل: 18.6 مگابایت
شرکت سازنده: jerrysoftware
ورژن: v7.5.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Dailymotion Downloader v7.5.1 - Win

The tool comes with a clean and user-friendly interface, so it is unlikely that you can have issues getting around. Functionality-wise, the program is as simple as it looks and grabbing clips is a quick matter of pasting the URL address. Consequentially, if you intend to play them on older devices, then you can go for low, standard, medium or high quality. On the other hand, if you are playing them on the latest tablet or a TV with HDMI capabilities, then you can select 4K Ultra or 2K Quad, for instance.

لینک دانلود