تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Dark Nights with Poe and Munro نسخه PLAZA

Dark Nights with Poe and Munro

دو مجری رادیویی را با نام پو و مونرو در جریان شش قسمت از داستانی مانند سریال های تلویزیونی اسرار آمیز و عجیب و غریب راهنمایی کنید . این بازی توسط توسعه دهندگان عنوان های The Infectious Madness of Doctor Dekker و The Shapeshifting Detective ساخته شده است . شما قرار است با این دو مجری رادیویی که عاشق یک دیگر هستند در شهر عجیب و غریب آگوست یک ماجراجویی جذاب داشته باشید و در آن شش راز پرده بردارید . در

بازی Dark Nights with Poe and Munro 

همه چیز به انتخاب ها و تصمیم های شما بستگی دارد و داستان به این صورت دنبال می شود . در این شش قسمت داستانی تعاملی که شامل تقریبا 5 ساعت ویدئو با کیفیت فول اچ دی می شود ، شما باید دو شخصیت اصلی بازی را کنار یک دیگر و زدنه نگه دارید . جالب است بدانید که داستان این بازی به نوعی یک پیش درآمد برای عنوان The Shapeshifting Detective می باشد که موفق به دریافت جایزه های بسیاری شده است ، البته گیم پلی و نوع ساختار داستانی این بازی بسیار متفاوت است . شما در این عنوان با تصمیم های متفاوت و زیادی رو به رو می شوید که همین باعث می شود هر لحظه جریان داستان تغییر کند و نهایتا با چندین پایان متفاوت رو به رو شویم . شما می توانید در شهر آگوست به جست و جو و اکتشاف بپردازید و وارد موقعیت های حساس و جذاب داستانی شوید که در آن ها باید به شخصیت ها کمک کنید تا زنده بمانند . Klemens Koehring ، Leah Cunard و Aislinn De’Ath به همراه تعداد زیادی بازیگر دیگر ، از جمله افرادی هستند که در این بازی به ایفای نقش پرداخته اند ، آن ها پیش از این در دیگر ساخته های استودیوی D’Avekki Studios Ltd نیز حضور داشته اند . 
نام: Dark Nights with Poe and Munro
شرکت سازنده: D'Avekki Studios Ltd
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - فول موشن ویدئو - اسرار آمیز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: D'Avekki Studios Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Dark Nights with Poe and Munro - PLAZA

Adventure in the strange town of August with local radio hosts and secret lovers Poe and Munro, as they encounter six unique mysteries on and off the air. Direct the banter and the action as they fend off a nightmare stalker who just won’t let go, a vengeful ghost looking for everlasting closure, a demonic painting that grants wishes - and more - but can you keep Poe and Munro together, and alive…?

لینک دانلود