دانلود بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition Build v25546

Darkest Dungeon: Ancestral Edition

یک بازی نقش آفرینی و ماجرایی است و شما می توانید به استخدام ، آموزش و رهبری تیمی از قهرمانان بپردازید و در محیط های جنگلی مرموز و فراموش شده یا باتلاق های ساکت و ترسناک به ماجراجویی بپردازید . در این بازی علاوه بر دشمنان غیر قابل تصوری که سر راه شما سبز می شوند طرف هستید بلکه با استرس ، قحطی ، بیماری ، گرسنگی و … نیز رو به رو می شوید . در بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition شما باید رازهای عجیبی از این جنگل ها و باتلاق ها را کشف کنید و قهرمانانتان را مقابل انبوهی از هیولاهای عجیب و قدرتمند قرار دهید . گیم پلی بازی مبتنی بر بازی های استراتژیک است اما در این بازی دارای نوآوری هایی است که کمتر در بازی هایی با این سبک دیده شده است که با انجام بازی از وجود آنها با خبر خواهید شد .

بازی Darkest Dungeon: Ancestral Edition

دارای 3 عدد پک الجاقی اصلی یا DLC است که در این نسخه وجود دارد و می توانید آنها را در کنار نسخه اصلی نصب کنید و امکانات بیشتری به بازی اضافه کنید . این پک ها شامل Darkest Dungeon®: The Crimson Court ، The Shieldbreaker DLC و The Color of Madness DLC می باشد که هر کدام ویژگی های منحصر به فردی را به بازی اضافه می کند . از دیگر امکانات این بازی می توان به : سیستم مبارزه با استرس زیرا درگیری ها و جنگ ها با هیولاهایی با قدرت بسیار زیاد می باشد ، مبارزات مبتنی بر نوبت که یعنی ابتدا شما حمله می کنید سپس دشمن حمله می کند پس حمله شما باید هوشمندانه و کاری باشد ، بیش از 15 قهرمان که هر کدام دارای قابلیت ها و قدرت های منحصر به فردی است ، دارای اردوگاهی برای استراحت و التیام زخم ها ، سبک هنری بازی که اکثر محتوا را به صورت دستی نقاشی شده است و … اشاره کرد . 
نام: Darkest Dungeon: Ancestral Edition
حجم فایل: 4.27 گیگابایت
شرکت سازنده: Red Hook Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: Build v25546
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Red Hook Studios
رمز فایل: www.download.ir

Darkest Dungeon: Ancestral Edition Build v25546

The Ancestral Edition includes the Darkest Dungeon core game plus the following content packs: The Crimson Court, The Shieldbreaker and The Color of Madness.Darkest Dungeon is a challenging gothic roguelike turn-based RPG about the psychological stresses of adventuring.Recruit, train, and lead a team of flawed heroes through twisted forests, forgotten warrens, ruined crypts, and beyond. You'll battle not only unimaginable foes, but stress, famine, disease, and the ever-encroaching dark. Uncover strange mysteries, and pit the heroes against an array of fearsome monsters with an innovative strategic turn-based combat system.

لینک دانلود