تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Data Security, Recovery and Storage Hacking for Newbies

Data Security, Recovery and Storage Hacking for Newbies

فیلم آموزشی محصول کمپانی Udemy و به زبان انگلیسی میباشد . وقتی در مورد “امنیت داده” صحبت می کنیم چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ امنیت داده ها امروزه یک اولویت مهم برای مأموریت محسوب می شود . از آنجا که شرکت ها به طور فزاینده ای برای جمع آوری ، به اشتراک گذاری ، تجزیه و تحلیل و برقراری ارتباط بر فناوری اطلاعات (IT) تکیه می کنند ، باید در این فرآیند ریسک را نیز به حداقل برسانند ، از داده های حساس محافظت کنند و سازگار شوند . فرد باید بیاموزد که داده ها را از حملات ایمن سازد و انطباق نظارتی را ساده تر کند و این در واقع روز به روز اثبات کننده حیاتی است . این دوره باورنکردنی حداکثر به شما مفاهیم مربوط به امنیت داده ها ، بازیابی اطلاعات و ذخیره سازی هک را می آموزد . مفهوم بازیابی اطلاعات شامل روشهایی است که در واقع می توان موارد حذف شده را بازیابی کرد ، که مانند جادو است . ما همچنین در تمام این زمینه ها به ابزارهایی خواهیم پرداخت که از منظر نظری و همچنین عملی در این زمینه قرار دارند و چشم اندازی ویژه از مفهوم هک ذخیره سازی را پوشش می دهند .

آنچه در دوره Data Security, Recovery and Storage Hacking for Newbies یاد خواهید گرفت:

_ مفاهیم نظری امنیت داده ها ، بازیابی و ذخیره سازی هک . _ ابزارهای عملی برای اجرای امنیت داده ها ، بازیابی و ذخیره سازی هک . _ دروس تضمین امنیت داده ها در سازمان ها . _ دروس بازیابی داده ها برای بازیابی داده های از دست رفته . _ روشهای هک ذخیره سازی برای افزایش حد ذخیره دستگاهها از طریق فضای ذخیره سازی ابری .

الزامات

دوره Data Security, Recovery and Storage Hacking for Newbies

:

_ هیچ مهارت فنی لازم برای یادگیری این دوره وجود ندارد . _ درک اساسی در صنعت فناوری اطلاعات .

این دوره برای چه کسی است:

افرادی که در سازمانهایی کار می کنند که می خواهند خطرات امنیتی را کاهش دهند و از ضررهای احتمالی مالی جلوگیری کنند . شرکتهایی که به دنبال پیاده سازی و کسب اطلاعات در مورد ابزارهای جدید هک امنیت ، بازیابی و ذخیره سازی اطلاعات هستند . صاحبان مشاغل که می خواهند از داده ها و اطلاعات مهم خود محافظت کنند . هرکسی که به دنبال یادگیری برخی فناوری های باورنکردنی در بازیابی اطلاعات ، بازیابی و ذخیره سازی هک است . هرکسی که به دنبال افزایش حداقل ظرفیت ذخیره سازی خود در دستگاه ها است و از ارائه دهندگان ابر استفاده می کند تا این موارد را به عنوان ذخیره پیش فرض قرار دهد .

نام: Data Security, Recovery and Storage Hacking for Newbies
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

Data Security, Recovery and Storage Hacking for Newbies

Minimise risk, protect sensitive data, recover vital information and expand your storage to unlimited capacities.

لینک دانلود