تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Deck Hunter v30.09.2019 نسخه کرک شده Portable

Deck Hunter

یک بازی کارتی تک نفره است و درباره دنیایی است به نام کلانو که توسط خدای خشم ، گلاتا نفرین شده است و حالا همه چیز این دنیا در آشوب است و شما باید بتوانید به تنهایی در این دنیا زنده بمانید ، موجودات فانتزی و اهریمنی را شکست دهید و آرامش را به دنیا بازگردانید . در این بازی شما در نقش اوری هستید که باید به او کمک کنید تا با سرنوشت خودش رو به رو شود و در نبردی شرکت کند که پر شده است از موجودات اهریمنی که قصد جان شما را دارند . در بازی Deck Hunter می توانید اولین کسی در تاریخ باشد که قدرت رویارویی با خدای خشم ، گلاتا را پیدا می کند و می توانید سرنوشت خودتان را دوباره بنویسید و نظم دنیا را به آن برگردانید . اوری گذشته ای دارد که از آن فرار می کند و شما باید آن را پیدا کنید و بفهمید در گذشته چه اتفاقی برای او افتاده است در همین حال سعی کنید که گلاتا و لشگر انبوه موجودات او را شکست دهید و آرامش و صلح را به دنیا بازگردانید . جهان این دنیا بسیار بزرگ است و اگر بخواهید به قسمت دیگر دنیا سفر کنید و راز و رمز آن جا را کشف کنید باید در مرحله قبل با موفقیت پیروز شوید و کل نیروهای شرور گلاتا را از بین ببرید .

بازی Deck Hunter

از مناطق مختلفی تشکیل شده است و هر کدام از این مناطق دارای ویژگی های منحصر به فردی است و موجودات و گیاهان متفاوتی دارند . در این دنیا به شما و گروهی که با این موجودات پلید مبارزه می کنند شکارچی می گویند و شما در هر مرحله با شکارچی های متفاوتی رو به رو می شوید که به شما کمک می کنند که این موجودات را از بین ببرید . حالا فرصت شما است که از گلاتا انتقام بگیرید و او را شکست دهید . 
نام: Deck Hunter
حجم فایل: 91 مگابایت
شرکت سازنده: L_Draven
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
ورژن: v30.09.2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، کارت بازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: L_Draven
رمز فایل: www.download.ir

Deck Hunter v30.09.2019 - Portable

Help Avery to face her destiny and fight against the forces of evil in an eternal battle for balance. Be the first of the hunters to find the armor to defeat Glatta. Rewrite your past fighting the present. Restore the order and the honor lost after the Clans War, which established a new status in the World of Klanojh where the Hunters became the new hope.

لینک دانلود