تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی دیترویت Detroit: Become Human Build 5165159 FIXED REPACK

به روز رسانی :

1399/05/15 نسخه Detroit: Become Human Build 5165159 FIXED REPACK - FitGirl اضافه شد.

Detroit: Become Human

درباره سه ربات اندروید با نام های Connor, Kara و Markus می باشد که هر کدام از آنها زندگی ای منحصر به فرد دارند. در بازی دیترویت بیکام هیومن کارا ( Kara ) از Todd Williams و دخترش آلیس ( Alice ) مراقبت می کند اما پس از مدتی به دلیل اتفاقاتی که می افتد و بد رفتاری های Todd Williams با او و دخترش، موفق می شود برنامه ریزی خود را تغییر دهد و همراه با آلیس فرار می کند. کارا و آلیس تصمیم می گیرند به کانادا بروند زیرا آنجا قانونی برای ربات ها ندارد و می توانند با امنیت کامل زندگی کنند … . روزی مارکوس ( Markus ) و صاحبش به خانه باز می گردند، متوجه می شوند که دزد در خانه شان آمده است، مارکوس که می خواهد از صاحبش مراقبت کند از دستور پلیس و صاحبش پیروی نمی کند و به همین خاطر تبدیل به یک ربات خود مختار می شود و می تواند هر کاری که می خواهد انجام دهد. پلیس به مارکوس شلیک می کند، پس از مدتی در یک منطقه ای بزرگ که پر از ربات های خراب وجود دارد، بیدار می شود و از آنجا فرار می کند … . کانر ( Connor ) سومین شخصیت قابل بازی می باشد که یک پلیس بازپرس است توسط کمپانی CyberLife فرستاده می شود تا به ستوان هنک اندرسون ( Hank Anderson ) که از اندروید ها متنفر است، کمک کند … . بازی Detroit: Become Human که در ابتدا بازی انحصاری کنسول PS4 بود، پس از مدتی برای کامپیوتر نیز منتشر شد. 
نام: Detroit: Become Human
شرکت سازنده: Quantic Dream
تاریخ انتشار: 12 دسامبر 2019
ورژن: Build 5165159 FIXED REPACK
نسخه: CODEX - FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: داستانی - اکشن - تک نفره
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 17 سال به بالا
منتشر کننده: Quantic Dream
رمز فایل: www.download.ir

Detroit: Become Human Build 5165159 FIXED REPACK - FitGirl - CODEX

Kara, a housekeeper android for Todd Williams and his daughter Alice, escapes with her after he attacks them and leaves Kara a deviant. The two travel across Detroit, intending to enter Canada, which has no specific laws involving androids and where they will be safe.


Caretaker android Markus and his owner return home and alert the police of a suspected burglary. In confronting the perpetrator, Markus bypasses his programming, thereby becoming a deviant android with full autonomy, leading the police to shoot him at arrival. Markus awakes in a landfill of broken androids.


Police investigator android Connor is sent by the CyberLife corporation to assist Lieutenant Hank Anderson, an alcoholic who hates androids.

لینک دانلود