تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Devil Slayer Raksasi نسخه Early Access

Devil Slayer Raksasi

عنوانی در سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2019 و توسط GlassesCatGames و indienova طراحی و منتشر شده است. در بازی 6 قهرمان مختلف وجود دارد که هرکدام ماجراجویی‌های بخصوصی آغاز کرده‌اند و به ترتیب Byleth ،Ajiela ،Kharoum ،Xilvaron ،Ralciel و Japhriel نام دارند. Byleth یکی از معدود بازماندگان حمله همه‌جانبه خدایان است که اسلحه اصلی او شمشیر بلند (Longsword) است. شخصیت دوم یا Ajiela شیطانی است که عاشق یک انسان می‌شود. اسلحه اصلی او نیزه منحصربه‌فردی است که Spear نام دارد. Kharoum سومین شخصیت مهم بازی است که از قدرت آتش برای محافظت از خود و مبارزه با دشمنان استفاده می‌کند و اسلحه اصلی او Sledgehammer است. Xilvaron موجودی دورگه است که از ترکیب نژاد انسان با شیاطین خلق‌شده است. اسلحه قدرتمند او Twin Daggers نام دارد. Ralciel اشراف‌زاده‌ای خودخواه است که آخرین بازمانده از نسل ژنرال بزرگ است. او برای مبارزه از شمشیر و سپر استفاده می‌کند. آخرین شخصیت یا Japhriel ملکه گروهی به نام سرکشان است. او در ابتدا کارش را در آکادمی قاتلان آغاز کرد اما به دلایلی اخراج شد و این گروه را ایجاد کرد. تمامی شخصیت‌های معرفی‌شده توسط بازیکنان قابل انتخاب هستند و درمجموع 36 اسلحه مختلف در بازی وجود دارد که می‌توانید شخصیت انتخابی خود را به آن‌ها مجهز کنید. داستان بازی از آنجایی آغاز می‌شود که بشریت و طبیعت کاملاً در تضاد با یکدیگر قرار می‌گیرند و فجایع بسیار غم‌انگیزی رغم می‌زنند. ضعف و اصطکاک میان طبیعت و انسان باعث ایجاد فرصتی مناسب برای شیاطین و هیولاها می‌شود. اگر آن‌ها موفق شوند، عده‌ی زیادی از انسان‌های بی‌گناه کشته خواهند شد. در چنین شرایطی است که گروهی از افراد باانگیزه و قدرتمند در کنار یکدیگر گروهی تشکیل می‌دهند تا تاریکی را نابود کرده و روشنایی را به زمین بازگردانند. یکی از ویژگی‌های مهم

بازی Devil Slayer Raksasi

وجود آیتم‌های متنوع در گیم پلی است که با ترکیب آن‌ها می‌توانید قدرت‌های خارق‌العاده‌ای خلق کنید. شمار این آیتم‌ها به بیش از 180 مورد می‌رسد که در نوع خود بی‌نظیر است. این آیتم‌ها درواقع عتیقه‌جاتی باستانی هستند که از قدرت‌های ماورالطبیعی بهره‌مندند. 
نام: Devil Slayer Raksasi
حجم فایل: 217 مگابایت
شرکت سازنده: GlassesCatGames
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: GlassesCatGames, indienova
رمز فایل: www.download.ir

Devil Slayer Raksasi - Early Access

Devil Slayer - Raksasi is a top-down action game with procedurally generated dungeons, profound roguelike elements, and intuitive soul-like fighting.
It's a fair and challenging game, dodging, timing, striking, you need to master them all to fight your way out of this cursed world.

لینک دانلود