تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی آنلاین و رایگان Dota Underlords نسخه Steam Backup

Dota Underlords

یک بازی استراتژیک و رایگان است که می توانید آن را با دوستانتان بازی کنید و حسابی از آن لذت ببرید. در این بازی استراتزیک تصمیماتی که می گیرید بسیار اهمیت دارند و آینده سربازان شما در بازی به آن بستگی دارد. بازی Dota Underlords دارای حالت های جذاب تک نفره و چند نفره است و امکان پیشرفت در بازیه با دریافت ج.ایزی که پس از هر دور مسابقه به شما می دهد را دارد. شما می توانید یک مسابقه ناک اوت سریع و یا یک مسابقه دو به دو همراه با دوستانتان داشته باشید . این بازی در چندین فصل در آینده عرضه می شود و در حال حاضر فصل اول آن در دسترس است . در این فصل می توانید با انجام بازی جوایز مربوط به این فصل را دریافت کنید ، همچنین می توانید بازی را به صورت آفلاین پیش ببرید و خودتان را قوی تر کنید سپس وارد میدان های نبرد آنلاین شوید تا به راحتی شکست نخورید.

بازی Dota Underlords

در حالت دسترسی زودهنگام بوده است که با توجه به استقابل شدید بازیکنان از دسترسی زودهنگام خارج شد و امکان بازی برای همگان فراهم شد. داستان کلی این بازی درباره مرگ رهبر قبلی آن است که پس از آن کسی نمی داند شهر زیرین را چه کسی اداره می کند و حالا مردم آن به چند دسته تقسیم شده اند و هر کدام نظر خود را برای جانشینی دارند. 
نام: Dota Underlords
حجم فایل: 2.27 گیگابایت
شرکت سازنده: Valve
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: Steam Backup
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، سرگرمی ، انلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Valve
رمز فایل: www.download.ir

Dota Underlords - Steam Backup

In Dota Underlords, strategic decisions matter more than twitch reflexes. Underlords includes compelling singleplayer and multiplayer modes, and offers level progression with rewards. Play a strategic Standard game, a quick Knockout match, or co-op Duos match with a friend.

لینک دانلود