دانلود بازی اندروید Drive Simulator 2020 v1.0

Drive Simulator 2020

نام بازی بسیار جذاب و هیجانی برای علاقه مندان به بازی های شبیه سازی شده می باشد . شما در یک شرکت حمل و نقل بسیار بزرگ بوده و مدریت آنجا بر عهده شماست و باید پروژه های مهم و بزرگی مانند راه سازی ، ساختمان یا برج سازی و… را بر عهده بگیرید . شما با هدایت خودرو های سنگین برای ساخت خاک ها و مواد مورد نیاز برای کار خود را جا به جا کرده و با کمک کارگران شروع به ساخت و ساز می کنید . شما با انجام این گونه پروژه ها و با تکمیل آنها پول دریافت خواهید کرد و با جمع آوری آنها می توانید شرکت خود را گسترش داده و ماشین یا قطعات جدید و حرفه ای تری را خریداری کنید تا تجارت خود را در این زمینه گسترش دهید . بازی دارای 7 حالت حذاب مختلف بوده که باعث سرگرمی و تنوع بیشتر به نسبت این سبک بازی ها شده است .

بازی Drive Simulator 2020

دارای گرافیکی منحصر به فرد و بسیار با کیفیت بوده که مخاطبان خود را به سرعت جذب صحنه های بازی می کند .Drive Simulator 2020
نام: Drive Simulator 2020
حجم فایل: 92 مگابایت
شرکت سازنده: Dualcarbon
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Drive Simulator 2020 - v1.0

Drive Simulator 2020 is packed with a variety of objectives ranging from construction jobs to transport and recovery. Purchase and drive a range of different sized vehicles, construct small and large buildings, bridges, roads and other cool structures. Operate big cranes and machines, deliver cargo from small to big sizes and recover broken down vehicles.

لینک دانلود