دانلود بازی Druidstone The Secret of the Menhir Forest v1.2.7 نسخه GOG

به روز رسانی :

1399/10/05 نسخه Druidstone The Secret of the Menhir Forest v1.2.7 - GOG اضافه شد.

Druidstone The Secret of the Menhir Forest

جدیدترین ساخته استودیو بازی‌سازی Ctrl Alt Ninja Ltd است که در سال 2019 طراحی و منتشر شده است. بازی در جنگلی به نام Menhir روایت می‌شود جایی که شیطانی بزرگ و قدرتمند در حال آماده شدن برای حمله‌ای همه‌جانبه و نابودی این جنگل زیباست. این جنگل از نعمت جادوگرانی محافظ که druid نامیده می‌شوند بهره‌مند است. این جادوگران وظیفه دارند تا امنیت و سلامت جنگل را به هر قیمتی که شده تضمین کنند. آن‌ها از کمک شخصی به نام archdruid برای محافظت از جنگل استفاده می‌کنند اما این شخص به طرز مرموزی ناپدیدشده و کل جنگل با مشکل روبه‌رو می‌شود. نوعی ماده‌ی سرطانی بنفش‌رنگ در سرتاسر جنگل در حال گسترش است. هر چیزی که به این ماده برخورد کند فاسد می‌شود و مریضی تمامی درختان و جانوران را دچار مشکلاتی ساخته است. در چنین شرایطی است که شما به عنوان قهرمان وارد

بازی Druidstone The Secret of the Menhir Forest

شده و سعی می‌کنید تا هر طور که شده از جنگل محافظت کنید. توسعه‌دهندگان استودیو Ctrl Alt Ninja Ltd در طراحی بازی‌های مشابه از تجارب ارزشمندی برخوردارند و سابقه طراحی عناوینی همچون Legend of Grimrock را در کارنامه خود دارند. Druidstone The Secret of the Menhir Forest یک بازی تاکتیکی نوبتی است که عناصر نقش‌آفرینی مدرن را با بازی‌های تخته‌ای جذاب ترکیب کرده و تجربه‌ای مدرن و درعین‌حال آشنا برای بازیکنان مختلف خلق کرده است. شما باید به‌عنوان دختر ارشد archdruid که Aava نام دارد نقش‌آفرینی خواهید کرد. بعد از ناپدید شدن پدرش تمامی مسئولیت‌ها و وظایف سنگین بر دوش او گذاشته شده است. او از حمایت‌ها و راهنمایی‌های نگهبانی مرموز به نام Leonhard و جادوگری باهوش به نام Oiko بهره‌مند است.
نام: Druidstone The Secret of the Menhir Forest
حجم فایل: 953 مگابایت
شرکت سازنده: Ctrl Alt Ninja Ltd
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.2.7
نسخه: GOG
آپدیت: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Ctrl Alt Ninja Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Druidstone The Secret of the Menhir Forest v1.2.7 - GOG

Evil is afoot in Menhir Forest. The druids, the caretakers of the woods, are troubled: their archdruid has disappeared under deeply suspicious circumstances, and a cancerous growth of purple cysts is spreading, carrying corruption and sickness wherever they appear. It takes a special kind of hero to save the day. Or maybe more than one.

لینک دانلود