تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dungeons 3 Lord of the Kings – PC تمام نسخه ها

به روز رسانی :

1397/02/16 نسخه PLAZA اضافه شد.

یک بار برای همیشه ! جبهه ی تاریک خود را نشان دهید و سیاه چالی زیر زمینی و منحصربفرد بسازید. از تعداد زیادی اتاق ها ، تله ها و سازه های متنوع استفاده کنید و سیاه چال خودتان را بسازید .شما می توانید لشکر هایی ترسناک از Orc ها ، زامبی ها ، خون اشام ها  و … بوجود بیاورید و زمانی که نیرو های خودتان را آماده کردید آن ها را از تاریکی بیرون بیاورید و دنیا را تسخیر کنید . شما به عنوان شخصیت منفی داستان ایفای نقش می کنید پس باید همه چیز را نابود کنید !برای اولین بار در سری Dungeons مراحلی مشاهده خواهید کرد که به صورت تصادفی بوجود می آیند تا هیچ گاه گیم پلی برای شما تکراری نشود . معمولا شما در بازی های کامپیوتری شخصیت مثبت داستان هستید و با زامبی ها مبارزه می کنید ، اما این بازی سعی دارد تا با نشان دادن جبهه ی نیرو های تاریکی به شما، در گیم پلی یک تنوع  ایجاد کند.

سایر توضیحات :Dungeons 3 یک بازی  زیبا است با سبک RTS که سعی دارد تجربه ای متفاوت برای بازیکنان ایجاد کند ، در این بازی شما بر خلاف اکثر دیگر بازی ها جبهه ی منفی را فرماندهی می کنید و هدف شما تسخیر دنیا است .تنوع مناسبی در طراحی ساختمان ها ، تله ها ،  سربازان و  مراحل وجود دارد تا شما مدت ها از این بازی لذت ببرید و احساس تکراری بودن به شما دست ندهد .اگر بازی های استراتژیک فانتزی را دوست دارید این بازی می تواند تجربه ای جدید برای شما باشد .گیم پلی این بازی را می توان ترکیبی از Dungeon Keeper و Warcraft توصیف کرد .

Dungeons-3-Lord-of-the-Kings-Screen

مشخصات بازی   Dungeons 3:

نام بازی : Dungeons 3پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Realmforge Studiosمنتشر کننده : Kalypso Media Digitalسبک بازی :استراتژیک، شبیه سازنوع فایل : ISO

Dungeons 3 Lord of the Kings

لینک دانلود