دانلود بازی اندروید جنگ فضایی Dust Settle 3D v1.46

Dust Settle 3D

نام بازی تیر اندازی بسیار جالب و همینطور بیسیار سرگرم کننده و حتی اعتیاد آور می باشد . در این بازی شما به ماجراجویی های فرازمینی رفته و در کهشکان های مختلف شروع به کاوش و درگیری با دشمنان خود می شوید . سوار بر سفینه فضایی و جنگی خود به سمت دیگر دشمنان فضایی خود تیراندازی کرده و آنها را نابود می کنید تا به مراحل بالاتر و بعدی بازی راه پیدا کنید . این بازی کاملا رایگان بوده و بدون احتیاج به متصل شدن به اینترنت می باشد . شما می توانید با از بین بردن دشمنان خود امتیاز و سکه دریافت کرده و در طول بازی با استفاده از آنها سفینه های جدید تری خریداری کرده و یا قدرت آنها را ارتقاء داده تا به مراحل بالاتر و سخت تر بازی پا بگذارید . دشمنان شما از گونه های بسیار مختلف و با تعداد بسیار زیادی هستند که هر کدام دارای قابلیت های جنگی متفاوتی بوده و شما باید با هر نوع با استراتژی جنگی مختلفی به جلو بروید . شما می توانید در طول بازی آیتم های مختلف و جذابی را جمع آوری کرده که هم برای ارتقاء قدرت خود و هم برای دستیابی به رکورد های بسیار بالا در بازی کارآمد می باشد .

بازی Dust Settle 3D

دارای گیم پلی ساده و آسان و در همین حال بسیار سرگرم کننده ای می باشد که هر مخاطبی را جذب جو و محیط جذاب و بسیار هیجان انگیز خود خواهد کرد .
نام: Dust Settle 3D
حجم فایل: 50 مگابایت
شرکت سازنده: zhenrongbin
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.46
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - اکشن - تیر اندازی
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.1 به بالا

Dust Settle 3D - v1.46

"Code Red! Space Dust has spread throughout the galaxy and have become the main threaten to all systems! We need you to defend the galaxy against invaders and clear all the dust!"

لینک دانلود