دانلود بازی کامپیوتر Dwarf Shop نسخه Early Access

Dwarf Shop

یک بازی شبیه سازی است که در آن شما تبدیل به یک دارنده فروشگاه برای کوتوله ها می شوید و باید نیاز های آنها را برطرف کنید . نام قبیله شما اژدها است و شما و همه اعضای این قبیله از کوتوله هایی هستید که در غارها زندگی می کنند ، شما دارنده یک فروشگاه و تامین کننده نیاز کوتوله ها هستید و باید به غارهای عمیق بروید تا نیاز مشتریانتان را برطرف کنید . بعضی از اقلامی که شما در فروشگاه می آورید و می فروشید از قبل سفارش مشتری بوده اند و شما را آن را برای کسی تامین کرده اید اما می توانید با تامین مواد خام برای خودتان و ساخت تجهیزات سود بیشتری را کسب کنید . در

بازی Dwarf Shop

شما یک کوتوله هستید که باید نیازهای مردمتان را از نظر تجهیزات جنگی به خوبی تامین کنید این کار شاید ساده به نظر برسد اما وقتی بدانید که برای تامین مواد خام و ساخت آن باید وارد هزارتو ها و دالان های تاریک زیر مغازه شوید و با دشمنان بیشماری بجنگید ، دیگر این کار ساده به نظر نمی رسد . در غارهای زیرزمینی پر شده است از صندوقچه های طلا و گنج و چون شما یک کووله هستید از دیدن طلا بسیار شگفت زده می شوید و حس می کنید باید حتما انها را به دست بیاورید ، اما به دست آوردن صندوق های گنج به سادگی که خیال می کنید نیست و زحمت بسیار زیادی دارد . در بازی Dwarf Shop هدف دیگری نیز دارید و آن جمع آوری طلا است تا بتوانید قبیله خودتان را تحت تاثیر قرار دهید و با این کار بتوانید اژدهایانی که از طلا خوششان می اید را از آن خود کنید و حتی بتوانید به وسیله آنها الف هایی که شما را آزار می دادند را مورد آزار قرار دهید . این بازی در سبک شبیه سازی ، استراتژیک و نقش آفرینی می باشد .
نام: Dwarf Shop
حجم فایل: 97 مگابایت
شرکت سازنده: Potion Junkies
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: Early Access
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، شبیه سازی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Potion Junkies
رمز فایل: www.download.ir

Dwarf Shop - Early Access

Dwarf Shop is a Shop Simulator with, you guessed it, Dwarves! Help the Dragon Clan lure their very own dragon by amassing piles and piles of glorious gold. Send one dwarf deep into the caves to find ingredients while the others craft various equipment and sell them to unsuspecting customers .

لینک دانلود