تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dyson Sphere Program v0.7.18.7085 برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/19 نسخه Dyson Sphere Program v0.7.18.7085 - Portable اضافه شد.

Dyson Sphere Program

بازی استراتژیک است که در ان شما باید یک کارخانه برای ساخت تسلیحات و همچنین دفاع از آن را بسازید. از قدرت ستاره ها استفاده کنید ، منابع را جمع آوری کنید ، خطوط تولید را برنامه ریزی و طراحی کنید و کارخانه بین ستاره ای خود را از یک کارگاه فضایی کوچک به یک امپراتوری صنعتی در سراسر کهکشان توسعه دهید. Dyson Sphere Program یک بازی شبیه سازی علمی تخیلی با عناصر فضا ، ماجراجویی ، اکتشاف و اتوماسیون کارخانه است که در آن می توانید امپراتوری صنعتی کهکشانی خود را از ابتدا بسازید.ذدر آینده ای دور ، قدرت علم و فناوری عصر جدیدی را برای نسل بشر به وجود آورده است. مکان و زمان به لطف واقعیت مجازی بی ربط شده اند. نوع جدیدی از ابر رایانه ایجاد شده است – ماشینی که هوش مصنوعی برتر و توانایی محاسباتی آن بشریت را بیش از پیش تحت فشار قرار می دهد. فقط یک مشکل وجود دارد : انرژی کافی در کل کره زمین برای تغذیه این دستگاه وجود ندارد. شما یک مهندس فضایی هستید که مسئول پروژه ای است که توسط اتحاد فضایی COSMO راه اندازی شده و وظیفه ای بزرگ را بر عهده دارد: ساخت Dyson Spheres (یک ابر ساخت که به دور یک ستاره می چرخد و تمام توان و انرژی خود را مهار می کند) برای تولید انرژی مورد نیاز بشریت . فقط چند دهه پیش ، Dyson Spheres یک اختراع فرضی و غیرممکن قلمداد می شد ، اما اکنون این در دست شماست ، آیا می توانید یک کارگاه فضایی آب دریا را به یک امپراتوری تولید صنعتی در سراسر کهکشان تبدیل کنید؟ ستاره های نوترونی ، کوتوله های سفید ، غول های قرمز ، سیارات گازی و سنگلاخ ، یک جهان بزرگ و متنوع در آنجا وجود دارد که منتظر شماست تا تمام منابع آن را جمع کنید. هر یک از بازی ها منحصر به فرد خواهد بود : هر زمان که شما یک بازی جدید را شروع می کنید ، جهان شما از نظر رویه ای تولید می شود. انواع مختلفی از توزیع ستاره ها ، سیارات و منابع وجود خواهد داشت. آیا فارغ از اینکه جهان به سمت شما چه می اندازد ، آیا موفق به پیشرفت و ساختن حوزه های خود خواهید شد؟ از شما بعنوان یک مهندس فضایی انتظار می رود خطوط تولید و کارخانه بین ستاره ای خود را طراحی کنید ، نه اینکه هر بسته کوچکی را که رفت و برگشت می کند ، ریز مدیریت کنید. شما باید مواد را از یک سیاره به سیاره دیگر منتقل کنید ، تیم های حمل و نقل بین ستاره ای تشکیل دهید که منابع را جمع می کنند و آنها را به مکان مورد نیاز می رسانند. ما یک تیم پنج نفره از چونگ کینگ چین هستیم. ما برای عشق به علمی تخیلی ، این

 بازی Dyson Sphere Program

را ایجاد کرده ایم. شاید Dyson Sphere قبلاً در بسیاری از بازی ها ظاهر شده است ، اما این بار امیدواریم که بازیکنان بتوانند آن را گام به گام با دستان خود بسازند.
نام: Dyson Sphere Program
حجم فایل: 1.26 گیگابایت
شرکت سازنده: Youthcat Studio
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 10
ورژن: v0.7.18.7085
نسخه: Portable
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی , استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Gamera Game
رمز فایل: www.download.ir

Dyson Sphere Program v0.7.18.7085 - Portable

Dyson Sphere Program is a sci-fi simulation game with space, adventure, exploration and factory automation elements where you can build your own galactic industrial empire from scratch.

لینک دانلود