دانلود نرم افزار eDrawings Pro v2019 نسخه ویندوز

eDrawings Pro

نام نرم افزاری کاربردی در زمینه به اشتراک گذاری فایلهای CAD تحت فرمت فشرده و دریافت بازخورد کاربران می باشد و در قالب یک افزونه به محیط نرم افزاری های CAD مانند اتوکد ، SolidWorks اضافه می شود و شما می توانید خروجی پردازش شده پروژه را تحت فرمت فشرده از طریق ایمیل و با سایر راه های ارتباطی با دیگران به اشتراک بگذارید تا بتوانید از نظر آنها در مورد طراحی  محصول خود آگاه شوید.

نرم افزار eDrawings Pro

را می توانید در تیم های کاری مشترک برای هم اندیشی بر روی طراحی محصولات به کار گرفته و از آنجایی که فرمت های پیش فرض CAD حجم بالایی دارند و برای ارسال از طریق ایمیل مناسب نبوده و بوسیله استفاده از فرمت فشرده که فایل پایانی را به حداقل میزان سایز کاهش داده تا بتوان آن را به راحتی ایمیل کرده و علاوه بر فشرده سازی نظرات سایر اعضای تیم را نیز در مورد طراحی محصول نیز جویا شود. محدودیتی در تعداد گیرنده ها وجود نداشته و می توانید یک طرح را برای بی نهایت گیرنده ارسال نمود همچنین می توانید نظرهای ارایه شده توسط تیمهای کاری مختلف را ردیابی و مدیریت نموده و آن ها را در کنار هم ببینید. این فرمت در مقصد به صورت خودکار استخراج شده و اعضای تیم نیز می توانند به اطلاعات فایل دسترسی داشته باشند. ویژگی جالب این محصول امکان غیر فعال کردن بعضی از قسمتهای حساس پروژه می باشد که به عنوان مثال اگر نمی خواهید اطلاعات مربوط به اندازه قطعات را با سایرین به اشتراک بگذارید می توانید با غیر فعال کردن ویژگی مربوطه این امکان را برای کاربران غیرفعال نمایید البته لازم به ذکر است که تنها افرادی می توانند فایلهای مربوط به این برنامه را بر روی سیستم خود ویرایش کنند که آن را نصب کرده باشند درعین حال این افراد می توانند با نمایشگر فایلهای منتشر شده را به صورت فقط خواندنی مشاهده نمایند.
نام: eDrawings Pro
حجم فایل: 118.4 مگابایت
شرکت سازنده: edrawingsviewer
ورژن: v2019
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

eDrawings Pro v2019

eDrawings is the perfect software for sharing CAD files in compressed format and receiving user feedback. This program is added to code environments such as AutoCAD, Pro Engine and SolidWorks in the form of a plugin, and you can share the rendered output of the project under the eDrawings compressed format via email and other means of communication with others so that they can comment on it. Be aware of product design. You can use this product in joint work teams to think about product design

لینک دانلود