تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Eternal City v1.32.40 همراه با دیتا

Eternal City

یک بازی نقش آفرینی همراه با مبارزات ریل تایم است که شامل تعداد زیادی قهرمان و خط داستانی درگیر کننده ی متفاوت می شود که می تواند تا مدت ها شما را سرگرم کند . این بازی قرار است یک تجربه ی منحصر به فرد و جذاب برای شما باشد . داستان

بازی Eternal City

در یک شهر ساحلی مدرن جریان دارد . یک روز ، دروازه ی سیاه در شهر ظاهر شد و هیولاها از ابعاد مختلفی به شهر حمله کردند . تمام سطح شهر پوشیده از گرد و غبار می شود و تمام صلح و شکوهی که در آن وجود داشت ، کامل از بین رفت . در این مدت ، کشف شد که برخی از انسان ها توانایی های ویژه ای به همراه قدرت استفاده از اسلحه های اساطیری را داشتند . این انسان ها نه تنها می توانند با هیولاها مبارزه کنند و آن ها را بکشند ، بلکه می توانند دروازه ی سیاه را نیز نابود کنند . این شخصیت های قهرمان با نام محافظان شناخته می شوند ، سرانجام آن ها در اداره ی مرکزی دور هم جمع شدند تا در برابر جهان زنوز قیام کنند و برای سرنوشت خود بجنگند . این لحظه ای است که شما وارد می شوید و می توانید در نقش این شخصیت ها بازی را تجربه کنید . شما به عنوان شخصیت اصلی این داستان یک توانایی کمیاب و ویژه ای دارید که گروه نگهبانان حساب ویژه ای روی آن باز کرده اند و بسیار امیدوارند . پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد جهان و این اتفاقات ، شما می فهمید که کارها به اندازه ای که فکر می کردید ، آسان نیستند . تنها تهدید دروازه ی سیاه و هیولاهایی که از طریق آن به شهر شما وارد می شوند ، نیست . یک شمارش معکوس هفت روزه نیز وجود دارد که به سرعت در حال نزدیک شدن به پایان است و سرنوشت شما را رقم می زند . 
نام: Eternal City
حجم فایل: 49 مگابایت + 1.79 گیگابایت
شرکت سازنده: X.D. Global
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: 1.32.40
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Eternal City v1.32.40 + Data

‘Eternal City’ is a real-time battle RPG, with many heroes and different plot lines to help keep you engaged. This is guaranteed to bring you a unique and captivating experience! The game’s story takes place in a modern coastal city. One day, the ‘Black Gate’ appeared in the city, and monsters from different dimensions invaded the city. The entire city was covered with a disorienting mist, and all peace was instantly destroyed. During this time, it was discovered that some humans that held special abilities and had the power to use mythological weapons.

لینک دانلود