دانلود بازی امید ابدی Eternal Hope Build 6108228 نسخه Portable

به روز رسانی :

1399/11/06 نسخه Eternal Hope Build 6108228 - Portable اضافه شد.

Eternal Hope

شما را با داستان جوانی عاشق به نام Ti’bi آشنا خواهد کرد که اخیراً عشق زندگی‌اش را از دست داده است. او به منظور نجات همسر و برگرداندن روحش از جهان سایه‌ها مجبور است وارد جهانی برزخ مانند شود و ماجراجویی‌های سخت و طاقت‌فرسایی آغاز کند. با ورود به این جهان، او از قابلیت‌های مارو الطبیعی منحصربه‌فردی مانند سفر آنی در ابعاد مختلف زمان و مکان و … بهره‌مند می‌شود که در طی روند پر پیچ و خم بازی بسیار راهگشا خواهند بود. او مجبور است تا با تمام توانایی ذهنی و جسمی خود با معماها و پازل‌های این جهان مرموز روبه‌رو شود تا بتواند در نهایت به روح همسرش دست پیدا کند. Ti’bi در این برزخ مخوف تنها نیست و با شخصیت‌های مختلفی آشنا خواهد شد. بعضی از این شخصیت‌ها در نقش دوست و یارو شما در بعضی مواقع و شرایط خاص به کمک خواهند شتافت و شما را یاری خواهند کرد. اکتشاف و کنجکاوی در محیط بخش مهمی از موفقیت در

بازی Eternal Hope

است. در بخش‌های تاریک و مخفی محیط رازهایی باستانی نهفته است که دستیابی به هر کدام از آن‌ها شما را با سناریوهای جذابی روبه‌رو خواهد ساخت. محیط بازی از تنوع بسیار خوبی برخوردار است و در طی ماجراجویی‌های خود با جنگل‌های اسرارآمیز و ترسناک، غارهای مخفی، شهرهای باستانی و … روبه‌رو خواهید شد. در نهایت پس از تمام این سختی‌های طاقت‌فرسا به کوه بزرگی خواهید رسید که معبد ارواح بر قله‌ی آن ساخته شده است. ساندترک ها و صداگذاری بازی Eternal Hope کاملاً با زمینه داستانی و سبک بازی هماهنگی دارد و در ارائه تجربه‌ای جذاب و فراموش‌نکردنی به بازی کمک‌های شایانی می‌کند.
نام: Eternal Hope
حجم فایل: 365 مگابایت
شرکت سازنده: Doublehit Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6108228
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Doublehit Games
رمز فایل: www.download.ir

Eternal Hope Build 6108228 - Portable

On Eternal Hope you'll follow the story of Ti'bi, a lonely boy who lost the love of his life. Embark on a highly unusual journey — one that might bring your cherished girlfriend’s soul back from the Shadow World, a purgatory-like realm. Granted the ability to travel between dimensions, you will use this power, along with a few helping hands from otherworldly beings, to solve puzzles that will ultimately lead you to your love’s final resting place in the great beyond.

لینک دانلود