تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Fantasy World Online Tycoon نسخه SiMPLEX

Fantasy World Online Tycoon

یک بازی مدیریتی و استراتژیک است و در سبک نقش آفرینی آنلاین می باشد . شما در یک دنیای فانتزی هستید که می توانید انواع هیولاها را پرورش دهید ، جنبه ها و قدرت های آنها را دریابید ، با کمک آنها مراحل مختلف را طی کنید ، سطح مورد نظرتان را انتخاب کنید و مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید و جوایز مربوط به آن را دریافت کنید . در این بازی شما مدیریت هیولاهایتان را برعهده دارید و باید با تاکتیک ها و استراتژیک هایی که می چینید همگان را شگفت زده کنید . در بازی Fantasy World Online Tycoon باید کنترل منابع را نیز به دست بگیرید که در جایی دچار کمبود مالی نشوید و بتوانید تمامی هزینه ها را پرداخت کنید . همچنین می توانید توانایی ها و تجهیزات نیروهای زیر دستتان را ارتقا دهید و اینگونه قدرتتان را بالاتر ببرید تا بتوانید سیاه چاله های بیشتر و مناطق بیشتری را تحت سلطه خودتان در آورید و آنها را فتح کنید . در

بازی Fantasy World Online Tycoon

با گرافیک 2 بعدی و با نمایش از بالا به پایین به صورت تصادفی می توانید ساختمان های فراوانی را در زمین هایتان ایجاد کنید . بازی دارای هوش مصنوعی ساده ای اما هوشمندی می باشد که بازی را نه خیلی آسان و نه خیلی سخت برای شما می کند . اکنون فرصت دارید به دنبال هیولاها ، گنج و … در بازی بگردید و حکومت خودتان را در بازی ایجاد کنید . 
نام: Fantasy World Online Tycoon
حجم فایل: 127 مگابایت
شرکت سازنده: Roberto Trasarti
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: build.20200517
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، فکری ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Roberto Trasarti
رمز فایل: www.download.ir

Fantasy World Online Tycoon - SiMPLEX

Ready to manage your Massive Multiplayer Online Role-Playing Game? This is your chance! Fantasy World Online Tycoon is a game which will let you build and control any aspect of a MMORPG. Build spawns of Monsters, select their level, their aspect, and the area where they will move, create Quests, decide their level, and rewards, build great Scenarios where your players will be amazed. Change the costs of Potions, Trainers for special abilities and Upgrade for their equipments to control the game Economy. Evolve your game creating different and new complete customizable areas and deep dungeons.

لینک دانلود