تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Fast & Furious Crossroads نسخه CODEX/FitGirl

Fast & Furious Crossroads

یک بازی مسابقه ای و اتومبیل رانی می باشد که بر اساس مجموعه فیلم های محبوب و پرطرفدار سریع و خشن در حال ساخت است و توسعه دهنده ی آن استودیوی Slightly Mad Studios سازنده ی سری بازی های Project CARS می باشد .  این بازی شامل یک بخش داستانی سینمایی می شود و در آن قرار است شاهد مکان و شخصیت های آشنایی که پیش از این آن ها را در فیلم ها دیده ایم ، باشیم . این بخش داستانی شامل لحظه های اکشن نیز می شود و شما در آن به عنوان اتومبیل های اسپرت و وسایل ارتقا و سفارشی سازی آن دسترسی خواهید داشت . علاوه بر این بخش داستانی ،

بازی Fast & Furious Crossroads

شامل بخش چند نفره نیز می شود . شرکت سازنده و پخش کننده ی فیلم های مجموعه ی سریع و خشن یعنی Universal Pictures نیز در ساخت این بازی مشارکت دارد و قهرمان های محبوبی مانند Dom ، Letty و Roman در این عنوان حضور دارند و همه شان توسط بازیگران اصلی فیلم ها صداگذاری شده اند تا بهترین تجربه ی ممکن را به طرفداران ارائه بدهند . داستان این بازی جنبه ی بین المللی دارد و شما در آن به نقاط مختلفی از جهان سفر خواهید کرد ، لحظه های پر تنش و نفس گیر در این بازی بسیارند و هیجان بسیار بالایی دارند . شما در بخش چند نفره ی این عنوان می توانید با دوستان خود جمع شوید و به رقابت با دیگر بازیکن های سراسر دنیا بپردازید . آمارها و تاریخچه های مسابقات شما همه در پروفایلتان ثبت می شوند و بر همین اساس شما یک سری دستاورد و پاداش دریافت خواهید کرد . این بازی ابتدا قرار بود همزمان با اکران فیلم Fast & Furious 9 منتشر شود ، اما به دلیل تاخیر در عرضه ی فیلم احتمالا بازی در چند روز آینده منتشر خواهد شد . 
نام: Fast & Furious Crossroads
شرکت سازنده: Slightly Mad Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX-FitGirl
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - مسابقه ای - ماشین سواری
منتشر کننده: Bandai Namco Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Fast & Furious Crossroads - CODEX

Fast & Furious Crossroads is an upcoming racing video game based on the Fast & Furious film franchise. It is developed by Slightly Mad Studios, a subsidiary studio of the British video game developer Codemasters, and published by Bandai Namco Entertainment. The game was scheduled to release on Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One in May 2020, but was delayed as a result of the COVID-19 pandemic following the postponement of Fast & Furious 9 film. Fast & Furious Crossroads is set across global locations and features main characters from the Fast & Furious film franchise.

لینک دانلود