تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود برنامه کتابخوان FBReader v3.0.35 برای اندروید

FBReader

یک کتابخوان رایگان که برای سیستم های اندرویدی طراحی شده است. کتابهای ذخیره شده در دستگاه شما را باز و مدیریت می کند. دارای پشتیبانی از قالب هایی مثل ePub  ، Kindle azw3 ، mobi ، fb2 ، RTF ، doc MS Word ، HTML ، و… میباشد. کتاب های DjVu از طریق یک افزونه رایگان پشتیبانی می شوند.

FBReader

در حالت آفلاین خواندن را برای شما مهیا میکند. می تواند کتابخانه ، نشانک ها و موقعیت های خواندن شما را از طریق Book Network ، که یک سرویس ابری مبتنی بر Google Drive است هماهنگ کند. همگام سازی به طور پیش فرض غیر فعال است. برای فعال کردن و پیکربندی آن ، از کادر گفتگوی تنظیمات فعال کنید. در برنامه چندین کتابخانه محبوب انگلیسی ، فرانسوی ، روسی و لهستانی گنجانده شده است. کاتالوگهای سفارشی OPDS نیز پشتیبانی می شوند. همچنین می توانید کتاب ها را به صورت دستی دانلود کرده و در دستگاه خود ذخیره کنید. این برنامه با دیکشنری های خارجی از جمله Dictan ، ColorDict ، Fora Dictionary ، FreeDictionary.org و فرهنگ لغت LEO یکپارچه شده است. نسخه Premium شامل ادغام داخلی با Google Translate است که هم اکنون در اختیار شماست.
نام: FBReader
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: FBReader.ORG Limited‏
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v3.0.35
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

FBReader - v3.0.35

Opens and manages books stored on your device. Main ebook formats: ePub (including main features of ePub3), Kindle azw3 (a.k.a. mobi), fb2(.zip). Other supported formats: RTF, doc (MS Word), HTML, plain text. DjVu books are supported via a free plugin. For opening PDFs and comics, install a free plugin OR buy FBReader Premium. You pay once and have all the premium features forever.

لینک دانلود