تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Femida نسخه HOODLUM

Femida

یک بازی جدید در سبک نقش آفرینی شبیه ساز معمایی می باشد که حال و هوایی مانند فیلم های کار آکاهی و سیاه دارد . این بازی به نوعی یک عنوان شبیه ساز قاضی بودن می باشد و قرار است در آن با معضلات اخلاقی فراوانی رو به رو شوید . نام قاضی ای که در نقش آن قرار می گیرید ، دمیان مردوخ می باشد و که درباره ی علت ناپدید شدن پدر خود در جریان انقلابی که در گذشته رخ داده بود ، در حال تحقیق و جست و جو می باشد . جهان بازی حالتی دیستوپیایی دارد و شما را با سطح جدید و منحصر به فردی از زیبایی شناسی رو به رو می کند ، حالتی جذاب و متفاوت که برگرفته از جهان بعد از جنگ جهانی دوم و ترکیب تکنولوژی و فیلم های نئو نوآر می باشد . داستان بازی به صورت غیر خطی می باشد و شما با اقدامات و انتخاب های خود بر روی آن تاثیر می گذارید و این موجب می شود تا با اتفاقات تصادفی و پایان هایی متفاوت رو به رو شوید . بیشتر گیم پلی بازی به صورت اشاره و کلیک می باشد .

بازی Femida

سعی نمی کند که یک شبیه ساز واقع گرایانه از قاضی بودن را به بازیکن ها ارائه بدهد و تمرکز اصلی آن بر روی داستان است . این که شما هم در این بازی قاضی هستید و هم به نوعی یک کار آگاه تنوع جذابی را به بازی بخشیده است . بازی 7 نوع پایان متفاوت دارد که یکی از آن ها خوب است ، پس اگر دوست دارید به پایان خوب دست پیدا کنید باید با چالش های زیادی دست و پنجه نرم کنید . اگر دوست دارید یک عنوان که در آن با تصمیم گیری های پیچیده رو به رو شوید و داستانی احساسی را تجربه کنید که شامل موارد مختلفی از جمله سیاست نیز بشود ، پس نباید بازی Femida را از دست بدهید . 
نام: Femida
حجم فایل: 389.6 مگابایت
شرکت سازنده: Art Interactive
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Roman Loznevoy
رمز فایل: www.download.ir

Femida - HOODLUM

The videogame is set in a dystopian world of the State. The State has recently undergone a violent revolution and rapidly restructures. In a year, it transitioned from a totalitarian regime and now struggles to establish a republic. Provisional Government lustrated most of the public servants so the capital needs fresh blood.

لینک دانلود