دانلود بازی Field of Glory II v1.00.02 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/15 نسخه Field of Glory II v1.00.02 - GOG اضافه شد.

Field of Glory II Medieval

یک بازی استراتژیک است که در قرون وسطی از 1040 میلادی تا 1270 میلادی تنظیم شده است. توسط طراح افسانه ای ریچارد بودلی اسکات طراحی شده است که بهترین ها را از دنیای رومیزی به بهترین چارچوب دیجیتال وارد می کند. این اوج شکوفایی شوالیه بود. شوالیه های اروپایی تا اواخر قرن دوازدهم از سر تا پا زره پوش شدند و در شکل گیری تنگ ، بر اسب های سنگین سوار شدند و با لانچ های تابیده اتهام ویرانگری تحویل دادند. موضوعات اصلی این دوره شامل مبارزات پادشاهان فرانسه علیه پادشاهان انگلیس و امپراطورهای آلمان ، جنگهای تسخیر انگلیس یا تلاش برای فتح علیه ولز ، اسکاتلندی و ایرلندی ، جنگهای صلیبی بالتیک و حمله مغولها به اروپای شرقی است. اروپا با مبارزات سلسله ای و شورش های اشراف قدرتمندی که به هم آمیخته شده بودند ، تقریباً در یک وضعیت جنگی ثابت بود. Field of Glory II Medieval به شما این امکان را می دهد که فرماندهی ارتش آنگلوساکسون ها و نورمن ها ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، اسکاتلند ، ولز ، ایرلند ، کشورهای پایین ، کانتون های آزاد ، دانمارک ، نروژ ، سوئد ، بوهمیا ، لهستان ، شوالیه های توتونیک ، پروس های قدیم بت پرست و لیتوانیایی ، روسیه ، مجارستان ، کومنی ها ، بولگاهای ولگا و مغول ها در جنگ ها و مبارزات متنوعی بی پایان در قرن یازدهم و سیزدهم میلادی در شمال و مرکز اروپا را در دست بگیرید. ارتش منتخب خود و ژنرالهای نامیده شده آن را به سمت پیروزی در جنگهای تاریخی یا نبردهای سفارشی علیه یک هوش مصنوعی یا حریف انسانی هدایت کنید. نیروهای خود را از میان دستورات دقیق نبرد انتخاب کنید و اجازه دهید همه گزینه ها و گزینه هایی را که در هر تاریخی از آن دوران برای یک ژنرال واقعی آن کشور در دسترس است قرار دهید. Field of Glory II Medieval دارای بیش از 100 واحد کاملاً متحرک و زیبا از نظر تاریخی است که هرکدام دارای تغییرات متعدد برای نشان دادن رنگ و تنوع دوران هستند. شمشیرها را ببینید هزینه های پیروزی یا شکست را در حالی که بدن در میدان نبرد پر می کند حساب کنید.

 بازی Field of Glory II Medieval

دارای یک سیستم مبارزاتی است که بیشتر روی نبردها متمرکز است و تصمیمات استراتژیک واقعی را بدون صرف وقت برای جابجایی ارتشها در اطراف یک نقشه استراتژیک فراهم می کند. هر نبرد برای پیشرفت شما حیاتی است. ارتش شما هرچه از پیروزی به پیروزی در برابر دشمنان و متحدانشان برسد ، تجربه و ایل پیدا خواهد کرد. چهار کارزار مبتنی بر تاریخ وجود دارد که درگیری های مهم آن دوران را پوشش می دهد: امپراتوری آنژوین ، جنگ های صلیبی شمالی ، الکساندر نوسکی و حمله مغول. همچنین یک سیستم تبلیغاتی sandbox وجود دارد که به شما امکان می دهد هر ملتی (و متحدان تاریخی آنها) را علیه هر ملت دیگری (و متحدان آنها) هدایت کنید. پیروزی مستلزم عزم راسخ و تسلط تاکتیکی است. شبیه سازی دقیق نبرد در قرون وسطی را تجربه کنید که 29 کشور و جناح اروپای شمالی و مرکزی را از سال 1040 تا 1270 پس از میلاد تحت پوشش قرار داده اند. 57 لیست مختلف ارتش اجازه ارتش های واقع گرایانه تاریخی را برای هر یک از این گروه ها در تاریخ های مختلف در طول دوره می دهد. علاوه بر این ، ارتش ها می توانند شامل نیروهایی از متحدان تاریخی باشند. برای امتحان کردن ، هیچ وقت تطابق جدیدی تمام نمی شود.
نام: Field of Glory II Medieval
حجم فایل: 2.67 گیگابایت
شرکت سازنده: Byzantine Games
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.00.02
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe , iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژی ، شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Slitherine Ltd.
رمز فایل: www.download.ir

Field of Glory II v1.00.02 - GOG

Field of Glory II Medieval is a turn-based tactical game set in the High Middle Ages from 1040 AD to 1270 AD. Developed by legendary designer Richard Bodley Scott it brings the best from the tabletop world into the best digital framework.

لینک دانلود