تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید File Manager v2.4.1

File Manager

با استفاده از این نرم افرار شما می توانید به راحتی فایل ها و پوشه های خود را در فضای ابری ذخیره و مدیریت کنید . این برنامه با داشتن رابط کاربری ساده استفاده از آن بسیار ساده و سریع می باشد . پس از ذخیره سازی فایل ها در حافظه ابری به راحتی می توانید نام فایل ها را جستجو کنید و تمامی فایل ها را مدیریت کنید . این نرم افزار از فرمت های اصلی فایل ها از جمله apk پشتیبانی می کند . با استفاده از

اپلیکیشن File Manager

شما می‌توانید تمامی فایل ها و پوشه ها را هم در حافظه اصلی و هم در حافظه خارجی خود به راحتی مدیریت کنید . تمامی فایل های شما به صورت خودکار با توجه به نوع و مشخصات آن ها مرتب می شوند تا شما بتوانید به راحتی به فایل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید . با استفاده از این برنامه شما می توانید از طریق رایانه شخصی به دستگاه اندروید خود از راه دور دسترسی داشته باشید و بر فایل های مورد نظر خود مدیریت کنید . اگر به دنبال یک برنامه برای مدیریت فایل های خود هستید هم اکنون می توانید File Manager را به صورت رایگان بر روی دستگاه اندروید خود نصب کنید .
نام: File Manager
حجم فایل: 7 مگابایت
شرکت سازنده: Flashlight + Clock
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.4.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا

File Manager - v2.4.1

File Manager + is easy and powerful file explorer for Android devices. It’s free, fast and full-featured. Because of its simple UI, it’s extremely easy to use. With File Manager +, you can easily manage your files and folders on your device, NAS(Network-attached storage), and cloud storages. What’s more, you can find how many files & apps you have on your device at a glance immediately after opening File manager +.

لینک دانلود