تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Fragments of Him نسخه CODEX

Fragments of Him یک بازی در سبک کژوال می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Sassybot ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Sassybot یک استودیوی تازه تاسیس می باشد که این بازی را به عنوان اولین بازی رایانه ای خود منتشر کرده است که با توجه به نقدهای مثبت این عنوان می توان گفت با یک بازی بسیار زیبا و هیجان انگیز طرف هستیم . بازی رایانه ای Fragments of Him یک بازی خاص با تمرکز بر روی داستان سرایی می باشد که در آن سازندگان تمام تمرکز و دقت خود را بر روی خلق و روایت یک داستان پیچیده و درگیر کننده کرده اند . داستان این بازی در رابطه با یک جوان می باشد که بر اثر یک حادثه ناگوار جان خود را از دست می دهد ، پس از این حادثه خوانواده و دوستانش شروع می کنند به فکر کردن و تحقیق درباره اینکه آخرین افکار او چه بوده است و حال در چه وضعیتی می باشد و آنها بدون او باید زندگی خود را چگونه طی کنند ، همانگونه که از داستان ابتدای این بازی پیدا می باشد ، در این بازی شما با یک داستان کاملا درگیر کننده و جذاب طرف هستید که باعث می شود بازی باز کاملا درگیر داستان و شخصیت های جذاب آن شود .

سایر توضیحات : گیم پلی این بازی مانند سایر بازی های این سبک می باشد و بیشتر فعالیت های شما حول محور یافتن سرنخ هایی در رابطه با شخصیت ها و گوش دادن به حرف های آنها می گزرد ، گرافیک هنری این بازی در سطح بسیار بالایی قرار دارد بطوری که شما در آغاز هر مرحله چند دقیقه ای را به تماشای محیط اطراف خواهید پرداخت . صداگذاری شخصیت های بازی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد ، سازندگان با استفاده از صداگذاران بسیار حرفه ای باعث شده اند که شخصیت های بازی بسیار باورپذیر تر و دوست داشتنی تر شوند ، همچنین این بازی در زمینه موسیقی متن نیز بسیار قدرتمند عمل کرده است و به راحتی می توان گفت که موسیقی متن این عنوان یکی از موسیقی های بسیار زیبای سال می باشد . بازی رایانه ای Fragments of Himیک بازی داستان محور و کاملا جالب می باشد و برای افرادی که به بازی های داستانی علاقه دارند ، یک بازی بسیار حیاطی و مهم می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Fragments of Him نسخه CODEX

مشخصات بازی :نام بازی : Fragments of Himپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Sassybotمنتشر کننده : Sassybotسبک بازی : کژوالنوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Fragments of Him

لینک دانلود