تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Freaky Loops – Ultimate Fills & Drops نسخه ویندوز

Freaky Loops – Ultimate Fills & Drops

یک نرم افزار ویرایش صدا و فایل های موسیقی است که در کتابخانه موجود در خود برنامه بیش از 1.5 گیگابایت اطلاعات خام وجود دارد که شامل 352 نمونه با کیفیت 24 بیتی برای قرار دادن آن بر روی انواع موسیقی و صدا می شود . این برنامه دارای آیتم هایی است که می توانید بر روی موسیقی های خودتان بگذارید و از آنها استفاده کنید تا یک موسیقی با افکت های بی نظیر داشته باشید . در

نرم افزار Freaky Loops – Ultimate Fills & Drops

انواع ساز های کوبه ای و درام وجود دارد و مناسب موسیقی هایی است که نیازمند به تکمیل صدا با استفاده از این نوع صدا ها دارد . از دیگر فایل هایی که در برنامه به صورت پیش فرض وجود دارد می توان به انواع افکت ها اشاره کرد که بر روی موسیقی ها قرار می گیرد تا صدای خروجی کیبفیت بهتری داشته باشد و به نوعی یک موسیقی جدید ساخته شود . از دیگر امکانات و محتویات نرم افزار Freaky Loops – Ultimate Fills & Drops می توان به موارد : بیش از 180 قطعه موسیقی از ساز های کوبه ای ، 25 عدد افکت مخصوص ، 35 قطعه موسیقی ویژه ، 140 قطعه موسیقی و ملودی از سازهای دیگر و … اشاره کرد .
نام: Freaky Loops - Ultimate Fills & Drops
حجم فایل: 1.19 گیگابایت
شرکت سازنده: Freaky Loops
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Freaky Loops - Ultimate Fills & Drops - Win

Ultimate Fills & Drops is perfect for an epic breakdown, to fill empty space, to get experimental or just to add the last missing ingredient to the mix. This massive pack contains over 1.52 GB of material and includes 352 high quality 24-Bit loops and samples. Included are Fills, Lifters, Hits, Sweeps and everything you need to spice up your track .

لینک دانلود