دانلود بازی Fury Unleashed v1.7.0.2 نسخه Portable برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/11/29 نسخه Fury Unleashed v1.7.0.2 - Portable اضافه شد.

Fury Unleashed

با الهام از بهترین بازی های مدرن روگ لایت پلتفرمر ، مانند Dead Cells و Rogue Legacy ساخته شده است و البته برای طرفداران بازی های قدیمی پلتفرمر تیر اندازی مانند Contra و Metal Slug نیز بسیار جذاب است . توسعه دهندگان این عنوان پنج سال زمان را برای ساخت این اثر کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که تجربه ی بازیکن ها به اندازه ای فوق العاده باشد که آن ها می خواهند . سبک گرافیکی این بازی مانند کتاب های کمیک طراحی شده است و این حس را به شما می دهد که شما در یکی از این کتاب ها زندگی می کنید . گیم پلی بازی Fury Unleashed سرعت بالایی دارد و شما باید سعی کنید در میان خطرات و تهدیدهای زیادی که وجود دارند ، همه ی دشمن های خود را از بین ببرید و مجروح نیز نشوید . شما باید یاد بگیرید که بدون عیب و نقص بازی کنید تا بتوانید صحنه های حماسی و جذابی را خلق کنید . اگر که جزو بازیکن های حرفه ای این گونه عنوان ها هستید ، می توانید بر روی درجه ی سختی دشوار این بازی را تجربه کنید و مهارت خود را آزمایش کنید ، اما اگر که جزو تازه واردان این سبک هستید یا هنوز آن قدر حرفه ای نیستید ، می توانید در حالت سختی آسان این عنوان را انجام دهید که در آن این امکان وجود تنظیم کردن پرامترهای مشکل به صورت دلخواه وجود دارد . شما همچنین می توانید

 بازی Fury Unleashed

را به صورت تک نفره تجربه کنید یا که همراه با دوستان خود در بخش چند نفره ی محلی آن را بازی کنید . این امکان برای شما وجود دارد که ظاهر شخصیت خود را سفارشی سازی کنید یا حتی چهره ی شخصیت خود را با چهره ی خودتان عوض کنید . دنیاهای این عنوان هم توسط الگوریتم های تولید تصادفی و هم توسط طراحی های دستی ساخته شده است و شما می توانید در آن به جست و جو بپردازید . شما باید بهترین تجهیزات و وسایل را جمع آوری کنید تا بتوانید در مبارزات خود موفق شوید . در مجموع این بازی شامل 40 باس فایت متفاوت می شود و مبارزه با آن ها به لطف سبک گرافیکی کمیکی بازی بسیار جذاب است . موسیقی متن حماسی این عنوان نیز توسط آدام اسکوروپا و کرزیستوف ویرزینکیویچ ساخته شده است که پیش از این موسیقی بازی های The Witcher ، Bulletstorm و Shadow Warrior 2 را نواخته اند . 
نام: Fury Unleashed
حجم فایل: 970 مگابایت
شرکت سازنده: Awesome Games Studio
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.7.0.2
نسخه: Portable
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - تیر اندازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Awesome Games Studio
رمز فایل: www.download.ir

Fury Unleashed v1.7.0.2 - Portable

Fury Unleashed was created by combining inspiration from modern roguelite platformers, like Dead Cells and Rogue Legacy, with nostalgic memories of old-school platformer shooters, like Contra and Metal Slug. We have spent five years polishing our creation to make sure that your experience with the game will be as memorable as the aforementioned titles and we wholeheartedly believe that you won't be disappointed.

لینک دانلود