تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020

GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020

فیلم آموزشی محصول کمپانی معروف Udemy و به زبان انگلیسی میباشد .آنچه در دوره GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020 یاد خواهید گرفت:_ برای ساختن ADS های موفق FACEBOOK برای کسب و کار املاک خود ، 4 ستون بحرانی را بیاموزید . _ با استفاده از بازاریابی فیس بوک و تبلیغات فیس بوک به سریعترین بازار رو به رشد خریداران و فروشندگان املاک و مستغلات برسید . _ درک کنید که چرا ارائه و هدفگذاری کلید اصلی در این بازار سریع و رقابتی است و یاد بگیرید که چگونه خود را بهبود ببخشید . _ بیاموزید که چگونه وب سایتهای قدرتمند را به راحتی ایجاد کنید و آنها را با 1000 تا 5000 دلار به فروش برسانید . _ کشف کنید که چگونه فیس بوک را با قدرتمندترین ابزار املاک و مستغلات موجود ، RE / MAX در بازار ، فروش و خرید ملک ادغام کنید . _ بیاموزید که چگونه ADSIDE VIDEO تأثیرگذار و جذاب FACEBOOK VIDEO ایجاد کنید که به طور مداوم باعث جلب توجه مشتری شود . _ مهارت خود را در مدیر کسب و کار فیس بوک و مدیر تبلیغات فیس بوک بسازید و یاد بگیرید که چگونه صفحه کسب و کار خود را انتخاب کنید . _ کشف کنید که چگونه می توانید یک MASTER در COPYWRITING برای بازار املاک و مستغلات بدست آورید ، بنابراین می توانید محتوای اعتیاد آور ایجاد کنید که باعث جذب مشتری جدید شود . _ بیاموزید که چگونه FACEBOOK PIXEL را درست تنظیم کنید . _ FACEBOOK PIXEL EVENTS را برای فعالیت در املاک و مستغلات خود ایجاد کنید .الزامات دوره GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020:_ هیچ دانش قبلی نیاز نیست . _ هیچ دانش قبلی در مورد بازاریابی فیس بوک ، کد نویسی وب ، نوشتن کپی و یا طراحی مورد نیاز نیست .شرح

دوره GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020

:این دوره آگهی های مربوط به املاک و مستغلات Facebook و دانش بازاریابی فیس بوک شما را بالا می برد حتی اگر قبلاً از Facebook برای انجام امور تجاری در املاک و مستغلات استفاده نکرده باشید .
نام: GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 21 ساعت و 47 دقیقه
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

GET on TOP of Real Estate Business with Facebook Ads in 2020

Get HQ Exclusive REAL ESTATE Facebook Ads & Marketing KNOWLEDGE that will help you whether you're a broker or consultant.

لینک دانلود