دانلود بازی اندروید Go To Car Driving 3 v1.2.8

Go To Car Driving 3

نام بازی جدید و متفاوت می باشد که شما در آن می توانید تجربه سوار بر هر گونه وسیله نقیله از جمله ماشین ، مترو ، اتوبوس ، هواپیما ، هلیکوپتر ، بشقاب پرنده و … را داشته باشید که یکی از نکات بسیار جالب و منحصر به فرد این بازی می باشد . شما در بازی یک حمایت کننده و دوست دار حیوانات می باشید و باید طبق ماموریت های مختلفی که در بازی برای شما به وجود خواهند آمد آنها را در شهر نجات دهید . شما می توانید در شهر به کلاس رقص های مختلف رفته و تجربه های جدیدی کسب کنید . شما باید دقت داشته باشید تا در شهر بسیار با احتیات رانندگی کنید چون پلیس در تمام نقاط شهر در کمین بوده و اگر خطا کنید خودرو شما را توقیف می کند . شما می توانید با هواپیما و قطار به مسافرت های مختلف رفته و حیواناتی مانند جغد ، گربه ، سگ و هر حیوانی که فکر آن را بکنید را نجات دهید . بازی به صورت جهان باز و با ماجراجویی های بسیار جذاب طراحی شده است که بازیکنان را بسیار سرگرم می کند .

بازی Go To Car Driving 3

دارای گرافیکی 3 بعدی و بسیار با کیفیت می باشد که مخاطب را جذب خود می کند . شما می توانید در بازی به سلیقه خود لباس بپوشید و به خرید های مختلف رفته و برای خود به راحتی خرید کنید . البته با توجه به داستان بازی این بازی شبیه بازی بسیار معروف GTA نمی باشد و دارای موارد منحصر به فرد خود در بازی بوده که جذابیت های خاصی را به مخاطب خود القا می کند .
نام: Go To Car Driving 3
حجم فایل: 173 مگابایت
شرکت سازنده: Filaret
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.2.8
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Go To Car Driving 3 - v1.2.8 + Data

Go To Car Driving 3 is about a man in whose life situations often occur, during which you have to save animals, such as cats, owls, etc. In addition, in this big city, you can buy and drive your favorite equipment, such as a drone, a plane, a helicopter, a flying saucer (UFO), etc. In addition, you can go to the club to dance in different styles, you can take the subway to another city.

لینک دانلود