تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر GOCCO OF WAR نسخه کرک شده Portable

GOCCO OF WAR

یک بازی اکشن مبارزاتی است که در جهانی آینده‌نگر و پیشرفته روایت می‌شود. بازی شما را به نبردهای خیالی و شمشیربازی‌های سرگرم کننده ای می‌برد که هرکدام را می‌توان به نوعی ماجراجویی محسوب کرد. شخصیت‌ها و محیط بازی از تنوع قابل قبولی برخوردار است به گونه ای که هر مرحله با مرحله قبلی حسی متفاوت القا می کند. در محیط بازی GOCCO OF WAR آیتم‌های مختلفی وجود دارد که با جمع‌آوری آن‌ها می‌توانید شخصیت خود را شخصی‌سازی کرده و یا اسلحه‌ها و آپگریدهای جدیدی بسازید. در هر بخش از بازی به تناسب عملکردتان نشان‌هایی دریافت خواهید کرد که هرکدام قدرت شما را چند برابر می‌کند. کنترل روند گیم پلی و شخصیت‌ها بسیار ساده و در عین حال اعتیادآور است و می‌تواند برای مدت زیادی شما را سرگرم کند. بخش داستانی بازی در قالب 21 مرحله مختلف به بازیکن ارائه می‌شود. به منظور شخصی‌سازی تجربه بازی سه حالت سختی مختلف در

بازی GOCCO OF WAR

تعبیه شده است. حجم محتویات بازی در سطح بسیار خوبی قرار دارد به‌گونه‌ای که با بیش از 200 شخصیت و 30 هیولای مختلف روبه‌رو خواهید شد. در گیم پلی بازی 1600 نشان مختلف وجود دارد که هر کدام به نحوی قدرت‌ها و توانایی‌های بالقوه بازیکن را افزایش می‌دهد. 
نام: GOCCO OF WAR
حجم فایل: 486 مگابایت
شرکت سازنده: peakvox, O-TWO inc
تاریخ انتشار: 2015
نسخه: Portable
آپدیت: Build 4368900
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: PLAYISM
رمز فایل: www.download.ir

GOCCO OF WAR - Portable

This is "Gocco Studio Japan", an attraction popular with children 100 years in the future! Progress through the game by beating quests as you play imaginary war, sword fight and take on adventure with friends! Environments and enemy variations are tailored to each quest.

لینک دانلود