تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Google Classroom v6.11.461.03

به روز رسانی :

1399/09/05 نسخه v6.11.461.03 اضافه شد.

Google Classroom

یک نرم افزار اندروید در زمینه برنامه های آموزشی و تحصیلی می باشد. توسط این برنامه، معلمان و به طور کلی مدیران پروژه می توانند بدون استفاده از کاغذ، تکالیف و وظایف هر یک از اعضای تیم را به راحتی و از طریق ابزارهایی مانند Google Docs و Google Drive را از طریق برنامه با یکدیگر به اشتراک بگذارند. در بخش Assignments دانش آموزان می توانند تکالیف و وظایف خود را مشاهده کرده و نسبت به انجام آنها اقدام نماییند. همچنین معلمان نیز می توانند میزان پیشرفت هر دانش آموز و انجام دادن و یا ندادن تکلیف هر یک از از آنها را مشاهده نمایند. از ویژگی های

برنامه Google Classroom

می توان به قابلیت افزایش ارتباطات میان دانش آموزان اشاره نمود. در واقع تمام دانش آموزان می توانند منابع و تکالیف خود را با سایر هم کلاسی های خود از طریق برنامه به اشتراک بگذارند. توسط این برنامه می توانید در وقت و زمان خود صرف جویی کرده و علاوه بر اختصاص دادن تکالیف به دانش آموزان، نمره و گزارش کار هر یک از آن ها را با چند کلیک ثبت نمایید. این نرم افزار که توسط شرکت Google طراحی و تولید شده است توانسته با کسب امتیاز 4.4 و دانلود بیش از 10 میلیون بار به یکی از برترین نرم افزارهای سازماندهی کارهای درسی و آموزشی تبدیل شود.
نام: Google Classroom
حجم فایل: 23 مگابایت
شرکت سازنده: Google
ورژن: v6.11.461.03
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Google Classroom - v6.11.461.03

Classroom is a free service for schools, non-profit organsations and anyone with a personal Google account. Classroom makes it easy for learners and instructors to connect with one another – inside and outside of schools. Classroom saves time and paper, and makes it easy to create classes, distribute assignments, communicate and stay organised.

لینک دانلود