دانلود نرم افزار اندروید Google Lens v1.10.191126029

به روز رسانی :

1398/11/12 نسخه 1.10.191126029 اضافه شد.
Google Lens این نرم افزار توسط کمپانی بزرگ گوگل برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . با استفاده از این نرم افزار شما می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید و کارهایتان را سریعتر جلو ببرید . Google Lens به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات و اتفاقات مورد علاقه شان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند . در این نرم افزار شما می توانید هر چیزی که می خواهید را جستجو کنید . رویداد های مهم تان را در تقویم وارد کنید ، کلمات را ترجمه کنید یا اینکه آن ها را از متن های دیگران کپی کنید . با استفاده از این برنامه شما می توانید اطلاعات زیادی را در رابطه با جهان اطرافتان بدست بیاورید . تنها با گرفتن گوشی خود بر روی حیوانات ، گیاهان و هر چیز دیگری می توانید اطلاعات زیادی راجب آن ها کسب کنید . در این برنامه شما بدون نیاز به توصیف راجب هر چیزی که دنبالش هستید می توانید اطلاعات کسب کنید . اگر می خواهید در خانه تغییر دکوراسیون بدهید می توانید مبلمان و دکوراسیون خانه تان را پیدا کنید . در این برنامه می توانید از آخرین اخبار در رابطه با مد و پوشاک اطلاع پیدا کنید و لباس های مد نظرتان را بیابید . اطلاعات دلخواهتان را می توانید نشان بزنید و در گروه های مختلف آن ها را دسته بندی کنید . اگر از علاقه مندان به مکان های تاریخی هستید در این نرم افزار می توانید راجب آن اطلاعات زیادی کسب کنید . با این نرم افزار شما می توانید بدون تلف کردن وقت و زمان به هر چیزی که می خواهید دست پیدا کنید . اگر می خواهید به این نرم افزار دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید .
نام: Google Lens
حجم فایل: 21.1 مگابایت
شرکت سازنده: Google
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.10.191126029
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 و بالاتر

Google Lens - v1.10.191126029

TAKE ACTION ON TEXT Look up a dish directly from the menu, add events to your calendar, get directions, call a number, translate words and more. Or just copy and paste to save a little time.
LEARN MORE ABOUT THE WORLDExplore popular landmarks. See ratings, opening hours, historical facts and more.IDENTIFY PLANTS AND ANIMALSFind out what that plant is in your friend's flat or what kind of dog you saw in the park.FIND A LOOK THAT YOU LIKESee an outfit that catches your eye? Or a chair that's perfect for your living room? Find similar clothes, furniture and home decor – without having to describe what you're looking for in a search box.

لینک دانلود