دانلود بازی Gunfire Reborn Build 6556501 نسخه Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/01 نسخه Gunfire Reborn Build 6556501 - Early Access اضافه شد.

Gunfire Reborn

یک بازی ماجرایی و نقش‌آفرینی اول‌شخص است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment Limited طراحی و منتشر شده است. بازیکن در طی روند بازی Gunfire Reborn کنترل قهرمان‌های مختلفی را بر عهده گرفته که هر کدام دارای توانایی‌های منحصربه‌فردی هستند. هر قهرمان در محیط و گیم پلی مخصوصی ایفای نقش می‌کند که نشان‌دهنده تنوع بازی در زمینه طراحی شخصیت و گیم پلی است. اسلحه و مهمات به صورت تصادفی در محیط پراکنده شده است که باید آن‌ها را جمع‌آوری کنید. بازی در قالب level های مختلفی ارائه می‌شود و هر لول به‌نوعی تجربه‌ای منحصربه‌فرد و متمایز است. در هر سطح از بازی با قهرمانان، اسلحه‌ها، آیتم‌ها، وظایف و مهم‌تر از همه ریتم مبارزاتی مختلفی روبه‌رو خواهید شد که در نوع خود بی‌نظیر است! محیط‌های بازی به صورت تصادفی و رندوم ایجاد می‌شوند و با هر بار خاموش و روشن کردن بازی با معماری و محیط جدیدی روبه‌رو خواهید شد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌ها و قابلیت‌های

 بازی Gunfire Reborn

می‌توان به گیم پلی گسترده و متنوع، تجربه اختصاصی و شخصی‌سازی‌شده منحصر به هر بازیکن، 100 آیتم و اسلحه مختلف، قهرمانان متنوع با مکانیزم ها و قابلیت‌های اختصاصی، سبک هنری زیبا و منحصربه‌فرد و … اشاره کرد. 
نام: Gunfire Reborn
حجم فایل: 1.91 گیگابایت
شرکت سازنده: Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment Limited
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 10
ورژن: Build 6556501
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Duoyi (Hong Kong) Interactive Entertainment Limited
رمز فایل: www.download.ir

Gunfire Reborn Build 6556501 - Early Access

Gunfire Reborn is an Adventure level-based game featured with FPS, Roguelite and RPG. Players can control heros with different abilities to experience diverse Build gameplay, use randomly dropped weapons to adventure in random levels. This game can be played by single player, or Co-op up to four.

لینک دانلود