تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Guntoss: Cyborg Arm v1.11

Guntoss: Cyborg Arm نام بازی اندروید در سبک ماجراجویی است که توسط استودیوی بازی سازی Wevedo Games برای کاربران دستگاه های اندروید طراحی و منتشر شده است . در سال 2025 میلادی پروفسور کراسیس هیمس که سازنده ربات های مرگبار است به صورت ناگهانی تصمیم می گیرد تا ربات های خود را به سراسر زمین بفرستد و آن را تسخیر کند با این کار او هرج مرج در همه جا بالا می‌گیرد و مردم کم کم امید خود را از دست می دهند در همین زمان گروهی با نام گانتوس ظهور می کند و چراغ امید برای مردم می شود . گروه گانتوس با داشتن پنج قهرمان مختلف جنگی علیه پروفسور کراسیس هیمس دیوانه و ربات های مرگبار او آغاز می کند . برای اینکه تیم گانتوس بتواند در این جنگ پیروز شود باید بتوانند 5 پایگاه اصلی پروفسور دیوانه را نابود کنند . پروفسور هیمس یک شهر زیرزمینی بسیار مهم را اشغال کرده و پایگاه بزرگی را در این شهر تاسیس کرده است . تیم گانتوس برای نابود این پایگاه نقشه ای ریخته است اما بسیار خطرناک و چالش برانگیز است شما باید در این راه به تیم گانتوس کمک کنید و زمین را از دست پروفسور دیوانه و ربات های مرگبار او نجات دهید . اگر می خواهید به این بازی دسترسی داشته باشید هم اکنون می توانید آخرین نسخه از آن را به صورت رایگان بر روی گوشی و یا تبلت اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: Guntoss: Cyborg Arm
حجم فایل: 43 مگابایت
شرکت سازنده: Wevedo Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Guntoss: Cyborg Arm - v1.11

In the year 2025, Prof.Crazy Himms suddenly comes out with his evil robots and begins to drag the entire Earth into a chaos that will last forever, and he has a lot of fun doing it.
When chaos is spread all over the world and people have lost their lights of hope, Guntoss Team appears and becomes a light of hope for people.

لینک دانلود