دانلود نرم افزار Hair Strand Designer v1.287 نسخه ویندوز

Hair Strand Designer

یک برنامه پر کاربرد است که هنرمندان معروفی از شرکت های بزرگ مانند Ubisoft و Blizzard نیز از آن استفاده می کنند و با آن کارهای شگفت انگیزی خلق می کنند . کار این نرم افزار خلق مو بر روی کار ها و طراحی های شخصیت ها می باشد و به گونه ای کار می کند که به شدت واقع گرایانه باشد و هر کسی خروجی این نرم افزار را ببیند فکر می کند که از رشته های موی واقعی عکس برداری شده است . نرم افزار Hair Strand Designer توانایی خروجی دادن با کیفیت 4K را دارا است و می تواند بهترین شکل کارها و نمونه های بی نظیری خلق کند . همچنین ویژگی دیگری دارد که بسیار مورد استفاده است و آن استفاده از قابلیت RGB است که می تواند انواع رنگ های مو را خلق کند . این ویژگی برای کسانی است که می خواهند از خروجی انجام گرفته به شکل مستقیم بر روی موتور های گرافیکی و نرم افزار فتوشاپ استفاده کنند . با

نرم افزار Hair Strand Designer

می توانید انواع تنظیمات و طراحی ها را روی رشته های مو انجام دهید مثل رنگ ، مقدار داشتن یا نداشتن موج مو ، مقیاس و اندازه ، ضخامت ، طول ، تعداد رشته و … که ئر نوع خودش بی نظیر است و در طراحی های بازی های ویدئویی می تواند بسیار کار راه انداز و مفید باشد .
نام: Hair Strand Designer
حجم فایل: 49 مگابایت
شرکت سازنده: Art Station
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.287
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Hair Strand Designer - v1.287

Standalone App for PC only. ALL UPDATES ARE FREE. Top selling asset since April 2019. Used by industry veterans including Lead character artists from Ubisoft, Blizzard and many more amazing artists!Hair Strand Designer creates hair strands in the form of 4k texture maps ready for placing onto your hair cards.

لینک دانلود