تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Hard to Be a God نسخه Portable

Hard to Be a God

درباره دانش آموز جوانی است که در دوران قرون وسطا در شهری به نام آرکانار زندگی می کند و فردی باهوش و زیرک است . او که در مدرسه سرویس های جاسوسی آموزش های رزمی و دیپلماتیک دیده است اکنون به سنی رسیده است که وارد دنیای بی رحم شود و دانش خودش را تست کند . او که دارای قدرت بالا و هوش و باذکاوت است باید پا را فراتر بگذارد ، اما دنیایی که در آن حضور دارد هر روز او را غافلگیر می کند . در بازی Hard to Be a God شما در نقش این پسر قهرمان هستید و باید او را در دنیای پر از غافلگیری هدایت کنید ، با سرزمین های دیگر همکاری کنید ، فناوری های آنان را وارد سرزمین خودتان کنید و تبدیل به یک فرمانده بزرگ که قدرتش بر روی زمین به اندازه یک خدا اشت شوید . از دیگر امکانات بازی

Hard to Be a God

بدین شرح است : داستانی جداب غیر خطی که توسط برادران روسی Strugatsky نوشته شده است ، دارای سیستم توسعه شخصیت اصلی ، سیستم مبارزه با زمان واقعی که دارای حملات مختلف و ویژه و انواع دفاع می شود ، رویکرد مدیریت برای مواجهه با راهزنان و تغییر نوع برخورد با آنان در صورت مواجهه به آنها ، دارای محیط های فراوان و مختلف ، نقشه بزرگ و جهانی و … . 
نام: Hard to Be a God
حجم فایل: 4.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Burut CT
تاریخ انتشار: 2007
امتیاز استیم: 8
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: img
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Akella
رمز فایل: www.download.ir

Hard to Be a God - Portable

Hard to be a God is a role playing game with adventure and espionage elements.The main hero is a graduate of a medieval secret service high school where he took the course of combat and diplomatic training. He’s strong, sly and intelligent, he is the most powerful person living in Arkanar, but his well-known world still brings surprises to him.

لینک دانلود