تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hearts of Iron IV v1.0.7 – 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/02/01 نسخه Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus - CODEX اضافه شد.

Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus

جدیدترین دی ال سی بازی Hearts of Iron IV درختان اختصاصی ملی را به قدرت های جزئی اطراف دریای سیاه و اژه اضافه می کند . این دی ال سی بر روی کشورهای بلغارستان ، یونان و ترکیه تمرکز دارد و شما می توانید با رهبری هر کدام از آن ها مسیر تاریخ را پیش بگیرید و یا این که تاریخ را به شیوه ی دیگری در دریاهای استراتژیک بسفر و داردانل رقم بزنید . در

 بازی Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus

هر کدام از کشورها داستان و اهداف خود را دارند . بلغارستان یک سرزمین تقسیم شده است که مقدار زیادی از قلمروی خود را از دست داده است ، شما می توانید با آلمان متحد شوید و یا این که با کمک تزار بوریس در مقابل آلمان ایستادگی کنید . در کشور یونان شما می توانید اعلام بی طرفی کنید و یا این که با هدایت پادشاه جرج دوم رابطه ی قوی ای را با متفقین ایجاد کنید . شما همچنین مسیر فاشیسم را دنبال کنید یا که سعی کنید کشور یونان را در زمینه های مختلف تقویت کنید تا شکوه و عظمت این امپراتوری را به شرق بازگردانید . در کشور ترکیه هم شما می توانید همچنان ا صلاحات کمالیسم را ادامه دهید یا که آن را متوقف کنید . همچنین می توانید دوباره سلطان را به سلطنت بازگردانید یا که یک دولت اسلامی جدید تاسیس کنید . این بازی همچنین شامل قطعه های موسیقی جدید ، مدل های سه بعدی جدید برای ارتش های بالکان و ترکیه و همچنین صداهای منحصر به فردی برای کشورهای بلغارستان ، یونان و ترکیه می شود . 
نام: Hearts of Iron IV
حجم فایل: 4.03 گیگابایت
شرکت سازنده: Paradox Development Studio
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
ورژن: v1.0.7
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - استراتژیک - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Paradox Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Hearts of Iron IV: Battle for the Bosporus - CODEX

This expansion for Hearts of Iron IV adds dedicated national focus trees to the minor powers around the Black Sea and the Aegean. Bulgaria, Greece and Turkey can each chart unique historical and alternate history paths as they resist efforts by the major powers to dominate the strategic sealanes of the Bosporus and Dardanelles. National Focus Tree for Bulgaria: Balance the factions in a divided land or reclaim territory lost in 1919. Follow the historical alliance with Germany or resist the German pressures on Tsar Boris, standing up for a free Bulgaria.

لینک دانلود