تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Help Me Now نسخه کرک شده PLAZA

Help Me Now

عنوانی در سبک اکشن و استراتژیک است که بر پایه دو عنصر ترس و شک استوار است! به این معنی که در تمام روند بازی تنها چیزی که حس خواهید کرد ترس و شک به خودتان خواهد بود. در محیط بازی با چالش‌ها، معماها، رازهای ماورالطبیعه و … روبه‌رو خواهید شد که هرکدام به‌نوعی مهارت‌های شمارا به چالش خواهد کشید. بازی به‌گونه‌ای شبیه به حالت Survival mode است بدین معنی که در حین انجام وظایف و پیشرفت در روند بازی باید عطش، گرسنگی، استقامت و سلامت روانی خود را کنترل کنید و در وهله‌هایی کوتاه‌مدت به استراحت بپردازید. اگر هرکدام از این نیازها و غرایز را نادیده بگیرید شکست خواهید خورد. حتی باید حواستان به باتری‌های چراغ‌قوه‌ای که در اختیاردارید باشد و فقط در مواقع نیاز و ضرورت از آن استفاده کنید. داستان ازاین‌قرار است که شما در یک‌خانه‌ی وحشتناک که دشمنی غیرطبیعی و هیولا گونه در آن حضور دارد گیر افتاده‌اید. هدف اصلی شما این است تا در سریع‌ترین زمان ممکن، راهی برای فرار از این خانه وحشتناک پیدا کنید اما وظایف جانبی مهم دیگری نیز دارید. باید به دنبال مدارک و شواهدی بگردید که اتفاقات وحشتناکی که در این خانه در حال وقوع است را به سایرین ثابت کند. بازی بر اساس تصمیمات و اعمال بازیکن چندین پایان مختلف ارائه می‌دهد لذا تک‌تک تصمیماتی که انجام می‌دهید از اهمیت حیاتی برخوردار است. به‌مرور مهارت‌ها و تکنیک‌هایی یاد خواهید گرفت که در روبه‌رو شدن با چالش‌ها و مهم‌تر از همه فرار از چنگ هیولایی که در خانه پنهان است به شما کمک خواهد کرد. شخصیت اصلی

بازی Help Me Now

یک کارآگاه و محقق مشهور است که توماس نام دارد. توماس در مکانی ناشناخته و توسط پدری و مادر ناشناس متولدشده بود اما در دوسالگی توسط یک خانواده به فرزندی گرفته شد و به سان فرانسیسکو رفت. او از همان ابتدای کودکی به دنبال این بود تا اطلاعاتی از گذشته و پدر و مادرش پیدا کند و درنهایت نیز به سمت این خانه مرموز کشیده شد. 
نام: Help Me Now
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: Lucas Lopes Baroni
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - استراتژیک
منتشر کننده: Light Station Developer
رمز فایل: www.download.ir

Help Me Now- PLAZA

Help Me Now is a game based on horror and suspense, where the player will have to deal with several puzzles, mysteries, problems and challenges that will be encountered along his journey.

لینک دانلود