تبلیغات
تبلیغات

دانلود انیمیشن سریالی هیلدا با زیرنویس فارسی Hilda TV Series

Hilda

ماجراهای دختری شجاع با موهای آبی را بازگو می کند که از خانه خودش خارج می شود و وارد بیابانی جادویی بزرگی می شود . در این بیابان جادویی با الف ها و غول های بزرگی مواجه می شود . بعد از رسیدن هیلدا به بیابان متوجه شهری اسرار آمیز در وسط بیابان می شود جایی که هیچکس تا به حال پایش را در آنجا نگذاشته است و او در آنجا بسیار غریب است . نام این شهر ترولبرگ است که پر شده است از موجودات اسرار آمیز و اسطوره ای که همه نام آنها را فقط در افسانه ها شنیده اید . در آنجا با موجوداتی وحشتناک و وحشی که هر کسی آنها را ببیند می ترسد ، دوست می شود و با آنها زندگی جدیدی آغاز می کند . انیمیشن سریالی Hilda که از روی رمان گرافیکی با همین نام که توسط لوک پیرسون نوشته شده است ، توسط استودیویی کانادایی_انگلیسی ساخته شده است . اولین تاریخ پخش این سریال در تاریخ 21 سپتامبر و در شبکه نتفلیکس بود که منتقدان آن را اثری منحصر به فرد خطاب کردند .

انیمیشن سریالی Hilda

برای فصل دوم تمدید شده است و می توانید منتظر انتشار این سریال باشید ، همچنین یک فیلم سینمایی 70 دقیقه ای نیز که مربوط به داستان های این انیمیشن است در حال تولید است که به زودی بر روی شبکه های پخش قرار خواهد گرفت .  
نام: Hilda
شرکت سازنده: Silvergate Media, Mercury Filmworks
تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2018
امتیاز imdb: 8.6
کیفیت: 720p Web-Rip
زیرنویس: دارد
زبان: انگلیسی
ژانر: انیمیشن ، ماجرایی ، فانتزی ، خانوادگی ، کمدی
مدت زمان پخش: 24 دقیقه
محصول کشور: آمریکا ، انگلیسی ، کانادا
فرمت فایل: MKV
کارگردان: Andy Coyle
نویسنده: Luke Pearson, Stephanie Simpson
منتشر کننده: Netflix
ستارگان: Bella Ramsey, Ameerah Falzon-Ojo, Oliver Nelson
رمز فایل: www.download.ir

Hilda TV Series - 720p

Hilda follows the adventures of a fearless blue-haired girl as she travels from her home in a vast magical wilderness full of elves and giants, to the bustling city of Trolberg, where she meets new friends and mysterious creatures who are stranger - and more dangerous - than she ever expected.

لینک دانلود