تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hot Brass Build 6673153 – 0xdeadc0de برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/10 نسخه Hot Brass Build 6673153 - 0xdeadc0de اضافه شد.

Hot Brass

به عنوان یک اپراتور نخبه SWAT سریع فکر کنید و تاکتیک های خود را امتحان کنید تا به یک سری از ماموریت ها تسلط پیدا کنید و جان ها را نجات دهید. تیم خود را تا چهار بازیکن در حات آنلاین و محلی احضار کنید ، یا مهارت های خود را به صورت انفرادی تقویت کنید. فقط بهترین نباشید – بهترین بهترین باشید. وقتی SWAT تماس گرفت ، همه موارد دیگر ناموفق بودند. دنیای پر خطر اپراتور نخبه SWAT را تجربه کنید. کار تنش زا است و هر تصمیم در ثانیه ثانیه عواقبی دارد. از نفوذ تا تنش زدایی : آگاهی شدید ، تاکتیک های متخصص و استفاده استراتژیک از تجهیزات ، کلید اصلی شدن استراتژی تاکتیکی است. در بازی Hot Brass از نجات گروگان گرفته تا تهدید بمب تروریستی ، دستگیری رئیس باند دوچرخه سواری یا خنثی کردن دزدکی کازینو ، هر ماموریت چالش های خاص خود را برای یادگیری و غلبه بر آنها ارائه می دهد. تجهیزات لازم برای هر مشاغل : برای نفوذ و حل و فصل هر شرایطی به هر آنچه در اختیار دارید نیاز دارید. ابزار مناسب برای کار درست را پیدا کنید نکات چندگانه : ورودی واضح همیشه بهترین نیست. دزدکی حرکت کردن به پشت و یا به راحتی از طریق دیوار انفجار. تقریباً همه چیز در محیط تخریب پذیر است ، به بازیکنان این امکان را می دهد تا پنجره ها ، درها و دیوارها را از بین ببرند تا برتری خود را کسب کنند. در

 بازی Hot Brass

از محیط اطراف خود استفاده کنید : پشت درپوش جمع شوید و روی اجسام کم ارتفاع بکشید تا اطمینان حاصل شود که در هر وضعیتی در امن ترین و سودمندترین موقعیت قرار دارید. واحد خود را جمع کنید : با 1-4 بازیکن در حالت آنلاین و محلی بازی کنید. خودتان را به چالش بکشید: چقدر سریع می توانید یک موقعیت را بخوانید؟ بهترین استراتژی را برای هر سناریو پیدا کنید. شما فقط یک ماموریت کامل را با صفر تخلف و صفر تلفات انجام خواهید داد.
نام: Hot Brass
حجم فایل: 666 مگابایت
شرکت سازنده: Walk with Kings
تاریخ انتشار: February 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: Build 6673153
نسخه: 0xdeadc0de
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، استراتژی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Treasure Hunters FanClub
رمز فایل: www.download.ir

Hot Brass Build 6673153 - 0xdeadc0de

As an elite SWAT operator, think fast and put your tactics to the test to master a series of missions and save lives. Summon your team of up to four players in online and local co-op, or hone your skills solo. Don’t just be the best—be the best of the best.

لینک دانلود