دانلود بازی کامپیوتر HYPERCHARGE Unboxed نسخه CODEX-FitGirl

HYPERCHARGE Unboxed

یک بازی شوتر اول‌شخص با استایل هنری کلاسیک است که سبک استراتژیک Tower Defense را با تیراندازی بی‌وقفه ترکیب کرده و تجربه‌ای جدید برای بازیکنان به ارمغان آورده است. تمرکز اصلی بازی HYPERCHARGE Unboxed بر روی سه عنصر مهم کار گروهی، پیشروی گام‌به‌گام و اکتشاف است و هر تیمی که این سه عنصر را به خوبی اجرا کند موفق خواهد بود. شخصیت‌های اصلی بازی اسباب‌بازی‌ها هستند که به محض شروع بازی از بسته‌بندی خود خارج شده و با یکدیگر مبارزه می‌کنند. شما قرار است به عنوان Sgt. Max Ammo در بازی نقش‌آفرینی کرده و به هر قیمتی که شده از هسته هایپر کور محافظت کنید. یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های مهم

بازی HYPERCHARGE Unboxed

پشتیبانی از حالت Co-op محلی است که بازیکنان را قادر می‌سازد تا در قالب تیم‌های 4 نفره و با همکاری یکدیگر از بازی لذت ببرند. سیستم ارتقا با کمک ایکس پی هایی که جمع‌آوری می‌کنید فعالیت کرده و پاداش می‌دهد. پس از جمع‌آوری ایکس پی موردنیاز می‌توانید برای شخصیت‌ها و اسلحه‌های خودتان اسکین خریداری کرده و آن‌ها را شخصی‌سازی کنید. استفاده از تجهیزات دفاعی مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است. به‌مرورزمان دیوار، برجک و مهم‌تر از همه تله‌ها برایتان بازگشایی خواهد شد و باید با کمک این آیتم‌های کوچک و بزرگ قلعه‌های مقاومی بسازید.
نام: HYPERCHARGE Unboxed
شرکت سازنده: Digital Cybercherries
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX-FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - اول شخص - ماجرایی - ورزشی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 7+
منتشر کننده: Digital Cybercherries
رمز فایل: www.download.ir

HYPERCHARGE Unboxed - CODEX

Hypercharge: Unboxed is a classic style FPS that mixes Tower Defense with Wave-Based Shooting. It has a huge focus on teamwork, exploration and progression. Break free from your packaging (literally) and blast every toy to pieces. Can you and your squad fulfil the epic mission of Sgt. Max Ammo and protect the HYPER-CORE?

لینک دانلود