تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Image Resize Basic v1.9.7.1056 نسخه ویندوز

Image Resize Basic

نام نرم افزاری کاربردی در زمینه ویرایش تصویر می باشد که شما را قادر می سازد تا بتوانید عملیاتی مانند تغییر سایز ، فشرده سازی ، چرخاندن ، تغییر نام و تبدیل را بر روی عکس های خود په به صورت تکی و چه به صورت دسته ای انجام دهید. همچنین به لطف دارا بودن رابط کاربری آسان و قدرتمند و سهولت در نصب نیازی به انجام تنظیمات اضافی در هنگام نصب نداشته و قابلیت یکپارچه شدن بسیار خوبی را راست کلیک ماوس شما دارا می باشد و با پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت ها برای عکس ها مانند Jpeg, BMP, PNG, Tiff و غیره… که شما را قادر می سازد تا بتوانید تمامی عکس ها با فرمت های شناخته شده را ویرایش نمایید.

نرم افزار Image Resize Basic

همچنین توانایی دسترسی سریع و بدون معطلی به پوشه و زیر پوشه ها و نمایش لحظه ای آن ها و انجام ویرایش های مختلف را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهد.

ویژگی های نرم افزار Image Resize Basic:

پشتیبانی از منوی Windows Shell

پشتیبانی از طیف وسیعی از فرمت های شناخته شده مانند Jpeg, BMP, PNG, Tiff

توانایی جستجوی سریع در میان پوشه ها و زیر پوشه ها ، توانایی تغییر سایز عکس ها با وارد کردن درصد

پشتیبانی از عملیاتی مانند تغییر سایز ، فشرده سازی ، چرخاندن ، تغییر نام و تبدیل بر روی عکس ها

توانایی انجام ویرایش های مختلف به صورت تکی و دسته ای ، توانایی نام گذاری خودکار بر اساس محتوای عکس

نام: Image Resize Basic
حجم فایل: 79.4 مگابایت
شرکت سازنده: mstech-co
ورژن: v1.9.7.1056
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Image Resize Basic v1.9.7.1056

it is a handy and efficient software which makes you able to resize, compress, rotate, rename and convert your images.This is a handy and efficient software which makes you able to resize, compress, rotate, rename and convert your images in both single and batch mode. It’s effortless to install and use, without any confusing extra settings.It integrates with windows context menu (right click menu), and gives a quick access on the supported files and folders, to directly browse them in the software.

لینک دانلود