دانلود پلاگین Initial Audio Slice v1.2.0 نسخه ویندوز

Initial Audio Slice

یک پلاگین لوپ اسلایس و بیت میکر Beat Maker است. لوپس ها را از طریق کشیدن و رها کردن برای بارگذاری کنید. Initial Audio Slice همچنین دارای چندین رول پیانوی داخلی است تا بتوانید دنباله ها را درست در باکس مورد نظر ایجاد کنید. علاوه بر این، ما یک ترتیب‌دهنده درام پیشرفته، ترتیب‌دهنده باس، ویرایشگر لیست پخش، 4 قفسه افکت (هر کدام با 11 افکت داخلی) و تعداد زیادی محتوای با کیفیت بالا داریم.

تولیدکنندگان از سراسر جهان گرد هم آمدند تا یک کتابخانه عظیم از بیش از 300 تله ملودیک، هیپ‌هاپ، دریل و حلقه‌های rnb، الگوهای درام و بیت استارتر بسازند.

  • بیش از 300 نمونه کارخانه منحصر به فرد رایگان
  • بیش از 300 Factory Beatstarter منحصر به فرد
  • بیش از 160 صدای درام

Initial Slice با بیش از 300 لوپ loops و بیش از 300 بیت استارتر beat starter، و همچنین بیش از 160 نمونه درام ارائه می شود. ما برای هر loops در Slice یک ضربان نمایشی آماده کرده‌ایم که به راحتی با کلیک کردن روی دکمه “Beat” که در کنار هر از پیش تنظیم شده در پنجره کتابخانه قرار گرفته و انتخاب می‌شود. این آن را به یک افزونه عالی برای تولیدکنندگانی تبدیل می‌کند که به دنبال محتوا و ایده‌های جدید برای الهام بخشیدن به آهنگ موفق بعدی خود هستند.

ما همچنین Audio Slice را با در نظر گرفتن سازندگان محتوا طراحی کردیم. ما بسیاری از ویژگی‌ها را اضافه کرده‌ایم که به ایجاد محتوای منحصربه‌فرد کمک می‌کنند. این ویژگی‌ها به سازندگان امکان می‌دهد تا سریع‌تر از همیشه نسخه آزمایشی را انجام دهند و محتوای خود را واقعاً به نمایش بگذارند.

کتابخانه‌ها، الگوهای درام و استارترهای خود را ایجاد کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید یا حتی آنها را به صورت آنلاین بفروشید. Slice تمام نمونه‌ها و صداهای درام را که استفاده می‌کنید در فایل پروژه ذخیره می‌کند، کاربران مجبور نیستند با فایل‌ها و پوشه‌ها سر و کار داشته باشند، بلکه می‌توانند به سادگی محتوای جدید را از طریق کشیدن و رها کردن بارگذاری کنند.

نام: Initial Audio Slice
شرکت سازنده: Initial Audio
تاریخ انتشار: 2022
ورژن: v1.2.0 - Full
زبان: انگلیسی
پلتفرم: VST/VST3
منتشر کننده: Initial Audio
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *