تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Interstellar Space Genesis v1.1 نسخه PLAZA

Interstellar Space Genesis

یک بازی استراتژیک فضایی است که در سال 2019 و توسط Praxis Games طراحی و منتشر شده است. داستان بازی از این قرار است که امپراتوری‌های مختلفی در حال مبارزه و رقابت هستند تا بتوانند درنهایت کنترل کهکشان را بر عهده بگیرند. شما به‌عنوان یکی از این امپراتوری‌ها وظیفه دارید تا قدرت خود را گسترش داده و ماجراجویی‌های شگفت‌آوری برای فتح کهکشان آغاز کنید. در همین حین که جوانان در حال مبارزه برای به دست آوردن کنترل کهکشان هستند، عده‌ای مسن‌تر از دور همه‌چیز را زیر نظر دارند. هیچ‌کس از انگیزه‌های اصلی آنان باخبر نیست اما هر چه که هست آن‌ها در فکر حمله‌ای همه‌جانبه هستند. بازی Interstellar Space Genesis از هسته و مکانیک بازی‌های فضایی و استراتژیک کلاسیک استفاده می‌کند اما درعین‌حال نوآوری‌هایی نیز داشته است. در بازی 6 نژاد مختلف وجود دارد که در ابتدای بازی می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. هرکدام از این نژادها دارای قابلیت‌ها و نقاط قوت و ضعف منحصربه‌فردی هستند و داستانی متفاوت نسبت به دیگری دارند. در کنار نژادها به شما این قابلیت داده‌شده است تا نژاد منحصربه‌فرد خودتان را طراحی کرده و قابلیت‌ها و صفات منحصربه‌فرد و شخصی‌سازی‌شده‌ای به آن‌ها نسبت دهید. تجربه حاصل برای هر بازیکن با تجربه بازیکن دیگر به دلیل وجود قابلیت‌های مهمی مانند سطوح سختی متفاوت، سربازها و نیروهای متنوع، شرایط مختلف پیروزی و تنظیمات کهکشانی انعطاف‌پذیر کاملاً متفاوت خواهد بود. شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های

بازی Interstellar Space Genesis

سیستم اکتشاف آن است که به شما این اجازه را می‌دهد تا سیاه‌چال‌ها، ستاره‌های نوترونی، سیاره‌ها و منظومه‌های جدیدی کشف کنید. با تحقیق و بررسی در مناطق باستانی به تکنولوژی‌ها و ابزارهای پیشرفته‌ای دست خواهید یافت که مال گذشتگان است و می‌تواند در شرایط خاص راهگشا باشد.
نام: Interstellar Space Genesis
حجم فایل: 3.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Praxis Games
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.1
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Praxis Games
رمز فایل: www.download.ir

Interstellar Space Genesis - PLAZA

Interstellar Space: Genesis takes classic turn-based space 4X strategy mechanics, adds in a few twists of its own, and tosses them in with several brand new mechanics to create a truly unique entry into the genre. It also aims to provide a lack of burdensome micromanagement and an emphasis on the best aspects of classic 4X space strategy games.

لینک دانلود