تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Iratus: Lord of the Dead v181.09.00 – GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/03/15 نسخه Iratus Necromancer Edition v181.09.00 - GOG اضافه شد.

Iratus: Lord of the Dead

یک بازی جدید و جذاب و هیجان انگیز دو بعدی در سبک استراتزیک و نقش آفرینی می باشد که شامل مبارزات نوبتی می شود و تمی فانتزی و تاریک دارد و شامل عناصر روگ لایک و روگ لایت و لاو کرفتی می شود و به تازگی به صورت دسترسی زود هنگام در فروشگاه دیجیتالی Steam منتشر شده است . این عنوان توسط استودیوی تازه تاسیس Unfrozen توسعه یافته است و این بازی اولین ساخته ی آن ها می باشد . همچنین وظیفه انتشار این عنوان بر عهده ی شرکت Daedalic Entertainment می باشد که پیش از این سابقه ی بازی های مستقل و جذاب و جالبی را داشته است ، از دیگر عناوین منتشر شده توسط این شرکت می توان به به بازی های Unrailed ، Barotruama ، Cryofall ، State of Mind ، AER Memories of Old ، Ken Follett’s the Pillars of the Earth ، Shadow Tactics: Blades of the Shogun ، Slience ، Bounty Train ، Candle ، The Dark Eye: Chains of Satinav و Deponia اشاره کرد . در

بازی Iratus: Lord of the Dead

شما باید یک ارتش از مردگان را رهبری کنید تا به یک جادوگر عصبانی و خشمگین کمک کنید تا به بالای دنیا برسد و سرزمین های فانی را به مرگ بکشاند . شما در این بازی کنترل ارتش هایی از اسکلت ها ، زامبی ها ، بانشی ها و بسیاری از جنگجویان مرده را خواهید داشت . بر خلاف بسیاری از بازی های موجود ، شما این دفعه در سمت شر ماجرا قرار می گیرید و با شیطان همکاری می کنید . علاوه بر این که اگر از طرفداران بازی های استراتژیک و نقش آفرینی هستید ، این بازی می تواند شما را سرگرم کند ، طرفداران سبک های روگ لایک و روگ لایت و همچنین داستان های لاوکرفتی نیز می توانند به خوبی از تجربه ی این عنوان جذاب و متفاوت لذت ببرند . 
نام: Iratus: Necromancer Edition
حجم فایل: 1.84 گیگابایت
شرکت سازنده: Unfrozen
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v181.09.00
نسخه: GOG
آپدیت: June 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی - استراتژیک - فانتزی
منتشر کننده: Daedalic Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Iratus Necromancer Edition v181.09.00 - GOG

Expand and improve your underground lair. Strengthen your servants by researching secret rituals. Explore the twisted corridors and underground catacombs, and battle against lobotomized miners, greedy dwarves and corrupt mercenaries. Aid Iratus in his quest to recapture and eclipse his former power. Lead him to conquer the forces of good and unleash an eternal kingdom of death upon the world!

لینک دانلود