تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Island Saver – Dinosaur Island نسخه PLAZA

Island Saver – Dinosaur Island

یکی از پک های الحاقی یا DLC بازی Island Saver می باشد که امکانات فراوانی را به این بازی اضافه می کند و شما را دعوت به یک ماجراجویی جدید و فوق العاده می کند . یک جزیره دیگر به کمک شما نیاز دارد تا بتواند سر و سامانی بگیرد و از دست دایناسور های غول پیکر و بزرگ وحشی رهایی یابد . در بازی Island Saver – Dinosaur Island با دوستی جدیدی که مخترع است به نام Pigby آشنا شوید و از او کمک بگیرید تا بتوانید بدهی های گذشته خود را پرداخت کنید . از دیگر امکانات

بازی Island Saver – Dinosaur Island

بدین شرح است : 14 نوع دایناسور برای استفاده از آنها و گرفتنشان ، وجود تریانوساروس رکس در بازی که هیجان را بیشتر می کند ، به کمک دایناسور پترانودون به آسمان صعود کنید و در آن پرواز کنید ، فسیل های مدفون شده در خاک را پیدا کنید و با فروش آن به پرداخت بدهی گذشته خود کمک کنید و … . برای نصب این پک الحاقی یا DLC باید نسخه اصلی بازی Island Saver را از پیش نصب داشته باشید . 
نام: Island Saver - Dinosaur Island
حجم فایل: 934 مگابایت
شرکت سازنده: Stormcloud Games Limited
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی ، سرگرمی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: National Westminster Bank plc
رمز فایل: www.download.ir

Island Saver - Dinosaur Island - PLAZA

Dust off your trusty Trash Blaster and get ready for a new super-sized adventure! Another Savvy Island needs your help! And this one’s filled with fearsome dinosaur bankimals! Meet Newton, Pigby’s inventor friend, and use your money sense to help him escape his debt.

لینک دانلود