تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی ماجرایی جزایر آدالار Isles of Adalar

Isles of Adalar

یک بازی در سبک نقش آفرینی و جهان باز می باشد که امکان بازی را به صورت شخص اول یا شخص سوم برای بازیکن فراهم می کند این بازی به صورت چندنفره نیز طراحی شده است و امکان به اشتراک گذاشتن محتوای بازی را در شبکه استیم فراهم می کند . بازی Isles of Adalar به این صورت طراحی شده است که حداکثر چهار بازیکن را می تواند پشتیبانی کند با این حال ما میدانیم که امکان چند نفره بازی کردن برای همه وجود نداره بنابراین بازی به گونه ای طراحی شده است که به صورت تک نفره نیز قابل اجرا باشد . بعضی از امکانات

بازی Isles of Adalar

بدین شرح است : یک بازی در سبک جهان باز و نقش آفرینی که می تواند مدتی شما را سرگرم کند ، امکان استفاده از مد ها و حالت هایی که توسط بازیکنان سراسر دنیا طراحی می شوند در این بازی وجود دارد ، هر چیزی که در بازی وجود دارد توسط ویرایشگری که در بازی وجود دارد طراحی و ساخته شده است و شما هم می توانید جزو یکی از ویرایش کننده ها باشید و نسخه مخصوص به ودتان را به دست جهانیان برسانید و … . در این بازی ویژگی جدیدی اضافه شده است که به جای استفاده از مهارت گفتگو ، بازیکن می تواند از ویژگی شخصیتی خودش برای ارتباط برقرار کردن استفاده کند و هر کدام از این ویژگی ها پاسخ های بی نظیری را در اختیار شما می گذارد . 
نام: Isles of Adalar
شرکت سازنده: Peakway Software LLC
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش آفرینی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Peakway Software LLC
رمز فایل: www.download.ir

Isles of Adalar

We've always wanted to experience this style of RPG with a few friends. With that in mind, Isles of Adalar will support up to four player co-op on release. However, we know multiplayer isn't for everyone so we will manually scale the difficulty of every encounter to keep the integrity of the single player game design.

لینک دانلود