دانلود نرم افزار Itasca FLAC3D v6.00.69 نسخه ویندوز

Itasca FLAC3D

یک نرم افزار حرفه ای در زمینه مدلسازی و آنالیز فرآیند های زمینی و لاگرانژی میباشد. این برنامه قدرت فوق العاده ای در زمینه محاسبات و انجام فرایند های مکانیکی را دارد اما هدف اصلی

نرم افزار Itasca FLAC3D

استفاده در زمینه عمران، معدن و مسائل ژئومکانیکال میباشد. Itasca FLAC3D رفتار سازه های ساخته شده در خاک، سنگ و … را مورد ارزیابی و بررسی قرار میدهد. در حقیقت این محیط ها به عنوان عناصر به هم پیوسته هستند، اما با هندسه هایی متفاوت! هندسه هر یک از اجزا به عوامل و معیار های خود بستگی دارد. شما میتوانید به کمک این برنامه با تغییر پارامتر ها هندسه مؤلفه ها را تغییر دهید. نرم افزار پیش رو قادر است تا رفتار های خطی و غیرخطی را به طور حرفه ای مدلسازی و بررسی کند. این برنامه ویژوال میباشد اما این نکته را توجه داشته باشید که برای مدلسازی های پیچیده نیاز به کدنویسی است. در اصل این برنامه واسطی گرافیکی میان شما و مدل ها میباشد، و کاربران حرفه ای باید برای مدلسازی ها دقیق تر و پیچیده تر کد نویسی کنند. همچنین به کمک این برنامه میتوان در حفاری های زیرزمینی پایداری مسیر و استحکام سازه ها را نیز مدلسازی و آنالیز کرد.
نام: Itasca FLAC3D
حجم فایل: 412 , 106 مگابایت
شرکت سازنده: itascacg
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v6.00.69
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Itasca FLAC3D v6.00.69

FLAC3D is a unique program for the continuous analysis of lagergia of various terrestrial phenomena. Although this program is a powerful product in the field of numerical computing and has many applications in mechanical science, but the main use of this program in the fields of civil engineering, mining and geomechanical issues in general.

لینک دانلود