تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر ITTA نسخه کرک شده GOG

ITTA

یک ماجراجویی با جهنمی از گلوله هاست که در جهانی پر از باس فایت ها و هیولاها جریان دارد . شخصیت اصلی این عنوان ایتا نام دارد که ناگهان روزی از خواب بیدار می شود و می بیند که تمام اعضای خانواده اش مرده اند . تنها راهنمای او یک روح عجیب و غریب می باشد که شبیه گربه است و می خواهد که از او مراقب کند . در بازی ITTA شما باید به دنبال موجودات قدرتمندی بروید که دنیای شما را احاطه کرده اند و باید با آن ها مبارزه کنید و شکستشان دهید . شما در این راه با موجودات متفاوتی مانند گالم های باستانی عظیم الچثه تا موجودات خون خوار وحشتناک قرار می گیرید . آن ها سعی دارند تا جلوی شما را بگیرند و شما باید با آن ها مقابله کنید . اسلحه های مختلفی در این عنوان وجود دارند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و برای سبک های بازی کردن مختلف طراحی شده اند و شما با توجه به مهارت و توانایی خود می توانید هر کدام را که خواستید انتخاب کنید . شما همچنین می توانید از قدرت های ویژه ی بازی استفاده کنید که به شما این امکان را می دهد برای مدتی ضد ضربه شوید یا که زمان را نگه دارید . این عنوان با الهام از مبارزات درونی ما ساخته شده است . اگر که نوری وجود دارد ، پس تاریکی ای هم است ، اما این مهم نیست . مهم این است که شما تمام مشکلات را تحمل می کنید و به راه خود ادامه می دهید . این بازی در مجموع 18 باس فایت دارد که مبارزه با هر کدام سخت و نفس گیر است . محیط

بازی ITTA

نیز رمز و رازهای عجیب و غریبی در خود دارد که شما می توانید آن ها را کشف کنید . دنیای زیبا و سبک هنری جذاب آن به همراه یک موسیقی متن عالی باعث می شود تا تجربه ی این عنوان برای هر بازیکنی فراموش نشدنی باشد . 
نام: ITTA
حجم فایل: 176 مگابایت
شرکت سازنده: Glass Revolver
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 9
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Armor Games Studios
رمز فایل: www.download.ir

ITTA - GOG

ITTA is a bullet-hell adventure set in a world filled with monstrous bosses. When Itta wakes up and finds herself surrounded by her dead family, her only guide is a strange spirit that takes the form of the family cat who gifts her a glowing revolver for protection.As Itta, players must seek out the powerful beings locked away beneath this seemingly peaceful world and go toe-to-toe against them in harrowing battles.

لینک دانلود