تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار iTubeGo YouTube Downloader v2.2.1 نسخه ویندوز

iTubeGo YouTube Downloader

 یکی از کاربردی ترین نرم افزارها در زمینه دانلود ویدیوها از شبکه های اجتماعی اشتراک ویدیو به شمار می رود که نسخه جدید آن به تازگی برای سیستم عامل های ویندوز ارائه شده است. همانطوریکه می دانیم بسیاری از افراد در سراسر دنیا با استفاده از شبکه های اجتماعی می توانند با یکدیگر در ارتباط باشند. همچنین اشتراک گذاری ویدیوها در این شبکه ها به خصوص شبکه هایی مانند YouTube و غیره سبب شده است تا بسیاری از این افراد در صدد دریافت ویدیوهای مورد علاقه خود باشند. از طرفی نمی‌توان این ویدیوها را به صورت مستقیم از این شبکه ها دانلود و بارگیری کرد بنابراین نیاز به برخی از نرم افزارهای جانبی برای این منظور داریم. از جمله این نرم افزارها،

نرم افزار iTubeGo YouTube Downloader

می باشد. نرم افزار iTubeGo YouTube Downloader بهترین راه برای بارگیری فیلم های آنلاین از وب سایت های مختلف با چندین فرمت خروجی مبدل با سرعت بالا MP4 ، MP3 با کیفیت بالا می باشد. همچنین این نرم افزار کاملاً سازگار با آی فون ، آی پد ، iTunes ، iMovie ، تلفن اندرویدی و موارد دیگر نیز می باشد.

نام: iTubeGo YouTube Downloader
شرکت سازنده: iTubeGo
ورژن: v2.2.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

iTubeGo YouTube Downloader v2.2.1 - win

Best way to download online videos from 1000+ streaming websites. The high-speed converter output format is high-quality MP4, MP3. Fully compatible with iPhone, iPad, iTunes, iMovie, Android Phone and more.

لینک دانلود